Black Shark будує новий ігровий смартфон, а Xiaomi завойовує Європу

22 Січень 2020

Коментарі:

0
 22 Січня, 2020
 0
Категорія: Новини

На Всесвітньому економічному форумі в Давосі знайшлося місце не тільки для ганьби дилетантів, а і для доказів професіоналізму азійських менеджерів. Президент Xiaomi International Шу Ци Чу звітував про те, що його компанія стала четвертим виробником смартфонів у Західній Європі за результатами трьох кварталів минулого року.

Президент інтернаціонального офісу Xiaomi в Давосі

За цей час Xiaomi отримала 10 мільярдів доларів прибутку, половина з яких надійшла з-за меж Китаю. Це свідчить про те, що пекінський гігант став глобальною компанією.

Але Китай і азійський регіон є для Xiaomi пріоритетним. Як стало відомо, найбільший у світі виробник та дистриб’ютор ігор, компанія Tencent, збирається розробити власний ігровий смартфон.

Минулого року вже була така спроба у колаборації з Asus, тоді на світ з’явився Tencent Edition Asus ROG Phone ll. Тепер софтверний гігант звернув увагу на бренд Black Shark, асоційований з Xiaomi.

Tencent бажає скористуватися досвідом Black shark у створенні успішних ігрових смартфонів. Чи буде це спільний проект, чи видавець купить патенти, невідомо. Але, сподіваємось, результат буде цікавим.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.