Автомобілі BMW отримають MIUI в якості програмного забезпечення?

27 Квітень 2015

Коментарі:

0
 27 Квітня, 2015
 0

Несподіванкою для шанувальників продукції компанії Xiaomi стала новина про те, що лідер китайського ринку гаджетів знайшов точки дотику з легендарним брендом BMW. Йдеться про розробку програмного забезпечення для автомобілів та інших формах співробітництва брендів.

Чи означає це, що в якості програмної оболонки в автомобілях BMW буде використовуватися MIUI? Насправді, у Xiaomi досить багато напрацювань для того, щоб “нафарширувати” сучасний автомобіль “розумними” пристроями, при цьому значно не підвищуючи його вартості.

Так чи інакше, чітко простежується тяга Xiaomi до засобів пересування. Перемовини з Tesla, допомога китайській компанії в придбанні Segway, оголошена співпраця з BMW – все це веде до одного висновку: Xiaomi створює свій засіб пересування. Чи це буде програмне забезпечення, чи “залізне” втілення – покаже час, але бажання компанії вийти автомобільний ринок видно неозброєним оком.

Поки ж BMW і Mi будуть разом виступати в масштабному заході BMW Experience Day 2015. Баварські маркетологи будуть представляти бренд Mi як представника “розумних” пристроїв для дому, а Mi представить нові моделі BMW в рамках автопробігу, який пройде в 10 великих містах Китаю .

Виходячи з цього, слід очікувати сюрпризів у розвитку MIUI і перехід прошивки на інший рівень. А тут ще так вдало і вчасно вийшов patchrom, що полегшує застосування прошивки для абсолютно різних завдань.

Користувачі MIUI тільки виграють від активного розвитку своєї улюбленої прошивки.

Русская версия

Неожиданностью для поклонников продукции компании Xiaomi стала новость о том, что лидер китайского рынка гаджетов нашел точки соприкосновения с легендарным брендом BMW. Речь идет о разработках программного обеспечения для автомобилей и других формах сотрудничества брендов.

Означает ли это, что в качестве программной оболочки в автомобилях BMW будет использоваться MIUI? На самом деле, у Xiaomi достаточно много наработок для того, чтобы “нафаршировать” современный автомобиль “умными” устройствами, при этом значительно не повышая его стоимости.

Так или иначе, отчетливо прослеживается тяга Xiaomi к средствам передвижения. Переговоры с Tesla, помощь китайской компании в приобретении Segway, объявленное сотрудничество с BMW – все это ведет к одному выводу: Xiaomi создает свое средство передвижения. Либо это будет программное обеспечение, либо “железное” воплощение, но желание компании выйти автомбильный рынок налицо.

Пока же BMW и Mi будут вместе выступать в масштабном мероприятии BMW Experience Day 2015. Баварские маркетологи будут представлять бренд Mi как представителя “умных” устройств для дома, а Mi представит в Китае новые модели BMW в рамках автопробега, который пройдет в 10 крупных городах Китая.

Исходя из этого, следует ожидать сюрпризов в развитии MIUI и переход прошивки на другой уровень. А тут еще так удачно и вовремя вышел patchrom, облегчающий применение прошивки для совершенно разных задач.

Пользователи MIUI только выиграют от активного развития своей любимой прошивки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.