Автомобілі BMW отримають MIUI в якості програмного забезпечення?

27 Квітень 2015

Коментарі:

0
 Квітень 27, 2015
 0

Несподіванкою для шанувальників продукції компанії Xiaomi стала новина про те, що лідер китайського ринку гаджетів знайшов точки дотику з легендарним брендом BMW. Йдеться про розробку програмного забезпечення для автомобілів та інших формах співробітництва брендів.

Чи означає це, що в якості програмної оболонки в автомобілях BMW буде використовуватися MIUI? Насправді, у Xiaomi досить багато напрацювань для того, щоб “нафарширувати” сучасний автомобіль “розумними” пристроями, при цьому значно не підвищуючи його вартості.

Так чи інакше, чітко простежується тяга Xiaomi до засобів пересування. Перемовини з Tesla, допомога китайській компанії в придбанні Segway, оголошена співпраця з BMW – все це веде до одного висновку: Xiaomi створює свій засіб пересування. Чи це буде програмне забезпечення, чи “залізне” втілення – покаже час, але бажання компанії вийти автомобільний ринок видно неозброєним оком.

Поки ж BMW і Mi будуть разом виступати в масштабному заході BMW Experience Day 2015. Баварські маркетологи будуть представляти бренд Mi як представника “розумних” пристроїв для дому, а Mi представить нові моделі BMW в рамках автопробігу, який пройде в 10 великих містах Китаю .

Виходячи з цього, слід очікувати сюрпризів у розвитку MIUI і перехід прошивки на інший рівень. А тут ще так вдало і вчасно вийшов patchrom, що полегшує застосування прошивки для абсолютно різних завдань.

Користувачі MIUI тільки виграють від активного розвитку своєї улюбленої прошивки.

Русская версия

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Фан-сайт MIUI. Всі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволяється лише з зазначенням активного посилання на джерело!