13 Січень 2020

Коментарі:

0
 13 Січня, 2020
 0
Категорія: Новини

Минулого року пекінський виробник смартфонів взяв такий темп, що, зрозуміло, зупинятися цього не буде. І тому вже в перший тиждень 20-го року, новини про нові проекти Mi фонтанують на повну.

Ми вже майже все знаємо про новий флагман Mi 10, днями компанія сповістила всіх фанатів прошивки MIUI про початок розробки 12-ї версії. Це стандартна процедура розробників, адже ми знаємо, що оновлення версії MIUI відбувається щороку.

Цей рік – не виключення, і розробники обіцяють, що MIUI 12 вийде у належний термін у серпні-вересні 2020 року. Сподіваємось, до цього часу всі смартфони Mi та Redmi буде оновлено до MIUI 11.

Суббренд Black Shark зареєстрував нову модель ігрового смартфона. Він має технічну назву Black Shark 3 5G, і окрім підтримки прогресивної технології зв’язку, буде мати 16 ГБ оперативної пам’яті, як кажуть, вперше у світі. Щодо останнього є певні сумніви, адже конкуренти не сплять, але питання “навіщо?” теж проситься на язик.

Ілюстративне фото

Ще один умовно ігровий смартфон, що вироблений суббрендом Pocophone, отримає нову версію. Це підтверджено реєстрацією торгової марки “Pocophone F2”. Новинка напевне буде працювати на найновішій процесорній системі, а також мати необхідне суб-флагману оснащення.

Таким чином, на нас чекає цікавий рік з Xiaomi та MIUI. Чекаємо на оновлення і нові гаджети.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.