Анонс девелоперської прошивки MIUI 8 Developer ROM 6.7.7

7 Липень 2016

Коментарі:

2
 7 Липня, 2016
 2

Чергова версія девелоперської прошивки MIUI 8 China Developer ROM 6.7.7 принесе нові покращення і виправлення, а також нові функції і сервіси.
Ось два з них.

Дозволи

Тепер додатки будуть сповіщати користувача про те, що вони не мають тих чи інших дозволів. Про це буде попереджати сповіщення з меню, в якому можна буде увімкнути чи вимкнути дозвіл.

miui8-001

miui8-002

Налаштування

Тепер на сторінці Wi Fi можна буде змінити порядок джерел сигналу і цей порядок збережеться при іншому скануванні. Це зроблено для того, щоб користувачі швидко знаходили звичні для себе точки доступу і бачили їх статус.

miui8-003

miui8-004

Коментарі

  1. Lom сказав:

    Шановні розробники! Дуже вдячний за вашу роботу. Але в прошивці 6.7.7 для Redmi Note 2 є неприємність: якщо використати навушники і потім їх від’єднати, іконка підключених телефонів в верхньому лівому кутку монітора не зникає, і звуку в динаміку телефона немає. Допомагає тільки перезавантаження телефона. Якщо можливо, виправте цю помилку в наступній збірці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.