Android O додає функції 3D Touch в світ Android! Спробуйте!

29 Травень 2017

Коментарі:

0
 29 Травня, 2017
 0

Android O дозволить будь-якому смартфону, що працює на Android, використовувати функції 3D Touch як в iPhone.
Дуже багато власників смартфонів використовували Android весь час, починаючи з того дня, коли взагалі взяли до рук смартфони.

Деякі, спробувавши в роботі iPhone 4, ніколи більше з тих пір не переходили на Android. Починаючи з серії iPhone 6s і вище, Apple представила «революційну» 3D функцію сенсорної взаємодії з додатками. З тих пір багато прихильників Android постійно висловлювали побажання, щоб така класна функція, як 3D Touch, стала доступною і на їх пристроях. І ось тепер не потрібно витрачати гроші на дорогий iPhone, щоб отримати 3D Touch.

Що таке 3D Touch? Смартфони iPhone 6 і 7-й серії поставляються з чутливим до тиску дисплеєм, який “відчуває” різницю між дотиком, натисканням і жорстким натисненням. Один дотик до значка додатка відкриває це додаток, легке натиснення і утримання відкриває попередній перегляд повідомлення або повідомлення електронної пошти, у той час як жорстке натискання відкриває фотографію, електронну пошту або повідомлення.

Таким чином, якщо ви отримуєте текст або електронну пошту, або миттєве повідомлення в WhatsApp, ви можете перевірити їх, не відкриваючи додаток.
Завдяки Google і її програмному забезпеченню вам тепер не потрібен iPhone з чутливим до тиску дисплеєм для використання функції 3D Touch. В Android 7.1.1 Nougat Google додала ‘App Shortcuts’ (Ярлики додатків), які працюють так само, як 3D Touch.

Ця функція була представлена за допомогою Google Pixel і Pixel XL, і вона працює практично з будь-яким смартфоном, що підтримує Android 7.1.1 Nougat. Отже, чи є у вас недорогий смартфон середнього класу або преміум-класу, ви зможете насолоджуватися 3D Touch на всіх цих пристроях, без використання дисплея, чутливого до тиску.

Якщо натиснути і утримувати значок Twitter, він покаже вам варіанти сканування QR-коду, відправки нового повідомлення, нового твіту або пошуку. У разі значка Настройок він дасть вам швидкі ярлики для Wi-Fi, використання даних і акумулятора, а у випадку з Google Chrome він покаже вам два варіанти: відкрити нову вкладку або відкрити нову вкладку інкогніто .
Аналогічним чином, додаток камери надасть вам варіанти запису відео або її автономної роботи. Тепер, з Android O Beta, Google також включила можливість швидко додавати віджети прямо з меню ярликів додатків.

Крім того, коли ви отримуєте повідомлення, скажімо, на Facebook або Messenger, або в будь-якому іншому додатку, ви можете натиснути і утримувати значок, щоб побачити повідомлення. Проведіть по екрану вправо або вліво, щоб скасувати його. Всі ці функції входять до складу Android O, і якщо у вас є Pixel XL, Pixel, Nexus 6P або Nexus 5X, ви можете спробувати ці функції одразу, встановивши оновлення Android O Beta.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.