10 Грудень 2014

Коментарі:

1
 10 Грудня, 2014
 1

Відомий у кругах девелоперів прошивок Ivan виклав у мережу докази того, що його збірка Android L успішно працює на Mi3. Наразі її може прошити кожен, але у ній є декілька серйозних багів. По-перше, неможливо зберегти зняте відео, по-друге, не працює NFC (українцям він не знадобиться у найближчі сто років), смартфон випадково перезавантажується.

Тому ця прошивка для тих, хто бажає поекспериментувати чи похизуватися перед друзями новим Андроїдом, а потім знести його.

Однак, ми викладаємо тут файл для тих, хто вирішить все ж встановити новий Андроїд і подивитися, що там таке і як працює. Ми ж усі пам’ятаємо обіцянки MIUI Team про Anroid L та MIUI 6 на усіх смартфонах до кінця року.

Файл можна завантажити у нас на форумі.

Прошивається ця прошивка стандартно: на стоковому рекавері: перейменуйте архів у update.zip і встановіть через рекавері. На кастомному рекавері: покладіть архів у корінь внутрішньої пам’яті смартфону і встановіть.

Потрібні root-права і увімкнуте USB-налагодження.

Після установки має бути так:

MIUI newsMIUI news

MIUIMIUI Украина

Украинский MIUIMIUI в Украине

Коментарі

  1. андрей ua сказав:

    Андройд 5 с miui v6 все равно лучше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.