Android 9 прийде на деякі Mi-смартфони вже цього місяця

7 Серпень 2018

Коментарі:

0
 7 Серпня, 2018
 0

Категорія: Новини

Тільки минув рік з моменту випуску ОС Android 8, як вже нова версія представлена ​​офіційно і оголошено терміни її приходу на смартфони.
В даний момент відомо, що першими нову систему отримають моделі, які беруть участь в програмі Android P beta, потім настане черга смартфонів Android One.
Як ми знаємо, в цій програмі беруть участь три смартфони Mi – Mi A1, Mi A2, Mi A2 Lite.

Раптово стало відомо, що «пиріг» отримає і Mi MIX 2S.

З смартфонів інших брендів першими на отримання системи заявлені Pixel, Pixel 2, Sony Experia XZ 2, Nokia 7 plus, OPPO R15 pro, Vivo x21, Oneplus 6, Essential PH-1.
Android P прийде на зазначені моделі до кінця серпня.

Подальше поширення – на розсуд виробників.
Що нового ми побачимо в системі?

Ще більше штучного інтелекту, ще більше розумної економії, ще більше простоти і зручності інтерфейсу.
Велика увага буде приділена ефективності та економічності роботи системи на основі аналізу дій користувача. Тепер програми, що рідко використовуються, не будуть завантажуватися і працювати у фоновому режимі. Система буде передбачати, які програми знадобляться користувачу, мало того, вона буде знати, які дії він збирається зробити і максимально підготує інтерфейс до них.

Матеріальний дизайн в новій версії Android досягне чергового рівня простоти і зручності. Деякі елементи його ми можемо вже зараз побачити в дизайні прошивки MIUI 10 – округлі кути панелей, розташування елементів, способи управління робочими столами.

У зв’язку з переходом багатьох моделей смартфонів на повний екран, в новій системі з’явиться програмна кнопка Home.
З її допомогою можна управляти робочими столами, перегортати вікна активних програм та повертатися на головний робочий стіл.

Головною властивістю нової системи буде її адаптивність, або здатність пристосовуватися до користувача, його дій і потреб.
Функція Adaptive battery зможе економити до 30% заряду батареї за рахунок оптимізації роботи додатків.

Adaptive Brightness не тільки заощадить заряд батареї, але і збереже ваші очі, автоматично регулюючи яскравість екрану не тільки в залежності від освітленості навколишнього середовища, але і від дій і виду використовуваних додатків – ігор, медіа-плеєрів, браузерів або програм для читання.

Датчик акселерометра тепер буде використовуватися як підстава для пропозиції користувачеві повернути екран. Тобто можна вибирати між опціями «Не повертати екран», «Повертати екран завжди», «Запитати».

Функція Digital Wellbeing буде стежити за часом використання вашого пристрою і наполегливо нагадувати, що пора б уже відлипнути від смартфона і зайнятися корисними справами.
Можна побачити все це в офіційному відео,  якщо ви знаєте англійську, , а ми чекаємо оновлень, щоб в найближчому майбутньому розповісти вам про нову систему Android P.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.