12 Вересень 2017

Коментарі:

0
 Вересень 12, 2017
 0

Бутлуп (нескінчений процес перезавантаження смартфона) є найжахливішим страхіттям для користувачів всіх смартфонів на Андроїд, і, на жаль, він часто відбувається у реальності і не тільки із смартфонами Xiaomi (а ви думали, що це тільки у вас таке?)
Проблема існувала завжди і має глибокі програмні причини. Бутлуп виникає, коли система намагається завантажитись, але не може знайти необхідні файли, дані пошкоджені, або невірні, процесор, чи шина, чи пам’ять зайняті чи не відповідають. Система намагається знову завантажитися, і так до повного розряду батареї, який, на диво, може допомогти завантажитися нормально.

І ось лише у восьмій версії ОС Гугл дуже близький до вирішення проблеми. Головною причиною бутлупу є кеш, що залишився від попередніх встановлень. В ньому зберігаються “неправильні” файли з точки зору нової версії системи, і відбувається перезавантаження. Але ж, нормальні файли від цього не з’являться, тому проблема не вирішується.

Як кажуть розробники Android Oreo, тепер система буде ідентифікувати бутлуп, якщо виконується дві умови:

– система перезавантажується не менше 5 разів за 5 хвилин;
– додаток Система аварійно закривається не менше 5 разів за 30 секунд.

Тоді Андроїд 8 буде автоматично вживати таких заходів:

– повне стирання всіх кешей і перезапуск системи;
– декілька операцій по відновленню системи;
– якщо всі вони будуть марні, система перезавантажиться у режим рекавері і запитає у користувача скинути до заводських налаштувань. Всі дані при цьому будуть знищені (ось чому завжди треба робити бекап при перепрошивці, навіть при ОТА оновленні);

Скидання до заводських налаштувань буде останнім намаганням системи врятувати себе.
Щодо смартфонів Xiaomi з MIUI виникає питання про останній крок. При заблокованому завантажувачі перехід у режим рекавері приведе до екрану з заблокованим завантажувачем. І тоді користувачеві доведеться прошивати девелоперську прошивку через фастбут. Не дуже зручне рішення.
Сподіваймося, що у MIUI 10, яка швидше за все буде супроводжувати Android 8, ця проблема буде вирішена більш елегантно.

Щоб ви запропонували розробникам Андроїду з приводу подолання бутлупу?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.