Android 10 прийде на флагмани минулого року

25 Грудень 2019

Коментарі:

0
 25 Грудня, 2019
 0
Категорія: Новини

Компанія Xiaomi отримала позитивну репутацію в плані підтримки своїх численних пристроїв. І хоча останнім часом, маркетологи та розробники роблять все, щоб цю репутацію знищити, треба визнати, що увага до смартфонів минулих років у Xiaomi вища, ніж у конкурентів, що за два роки забувають про “старі” моделі.

Ось і цього року розробники обіцяють найближчим часом випустити оновлення операційної системи для не дуже нових смартфонів.

Як кажуть, оновлення прошивки MIUI 11 з Android 10 протягом січня отримають флагмани Pocophone F1, Mi MIX 2S, Mi MIX 3 и Mi 8/Pro/SE/Explorer. Ці пристрої минулого року досі лишаються актуальними, тому маркетологи вирішили, що зарано їх списувати.

Взагалі, оновлення на нову версію ОС відбувається, хоча і дуже повільно. А вже у середині наступного року у Google є ідея показати одинадцяту версію Андроїда. Як будуть виробники смартфонів вирішувати проблему відставання від актуальної системи – невідомо. Можливо, просто проігнорують, і доведеться Корпорації Добра притримати коней. А може підуть шляхом Huawei, і зроблять власну системно-програмну платформу.

Так чи інакше, власники минулорічних флагманів незабаром зможуть оцінити всю потужність MIUI 11 на платформі, для якої вона розроблялася.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.