300 мільйонів користувачів та новий браузер MIUI

6 Грудень 2017

Коментарі:

5
 Грудень 6, 2017
 5

Ще у травні голова компанії Xiaomi Лей Цзюнь привітав всіх користувачів прошивки MIUI з тим, що в їх родині стало 200 мільйонів людей. А ось зараз результат підвищився у півтора рази. Тепер нас 300 мільйонів.

Ось тут можна подивитися на динаміку зростання кількості користувачів.

Це надихає, і, незважаючи на те, що минуле оновлення девелоперської прошивки довелося відізвати для всіх пристроїв, розробники не втрачають надію зробити прошивку стабільною. І як доказ цього, у п’ятницю всі користувачі глобальної девелоперської прошивки побачать новий браузер.

Як бачимо, буде змінено інтерфейс, який стене схожим на App Vault. Головне місце буде за віджетом часу і пошуку. потім буде віджет основних популярних сайтів і сервісів з можливістю увімкнути таб Новин (мабуть, індійських) .
Потім буде віджет шопінгу, а вже потім, мабуть, користувацьких вподобань.

Чи буде сторінка швидкого запуску сайтів, вказаних користувачем, на презентаційному скріншоті не видно. Але других скріншот показує нам сторінку швидкого пошуку з вибором сервісів де шукати.

Окрім цього, розробники обіцяють виправити помилку з “чорним” стартовим екраном. Постає лише питання, як оновитися на нову версію прошивки тим, хто не зробив очищення кешу при прошивці попереднього?

Тепер творцям прошивки доведеться працювати ретельніше, бо 300 мільйонів невдоволених користувачів – це вражає.

Коментарі

  1. Hello сказав:

    Кращє б додали блок реклами з регіональними чорними листами. А так який би браузер не був зручний, дивитись на гори банерів незручно. Доводиться сидіти на ФФ.

  2. Kuka сказав:

    Хотілося щоб були враховані особливості людей з обмеженими можливостями. Системниі кнопки мініатюрні, лінії тоненькі, регулювання яскравості не видно.

  3. Kuka сказав:

    Хотілося щоб були враховані особливості людей з обмеженими можливостями. Системниі кнопки мініатюрні, лінії тоненькі, регулювання яскравості не видно. Дратують незавершені речення , один текст находить на інший.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.