Комплектація: трекер, ремінець, зарядний USB пристрій та інструкція.
1. Зарядний пристрій
Акуратно витягніть трекер з ремінця і вставте його в зарядний пристрій таким чином, щоб контакти щільно стикалися.
Вставте USB роз’єм зарядного пристрою у вільний 2.0 USB порт вашого комп’ютера або ваш USB адаптер з силою струму не більше 1А.
Трекер повністю заряджений, коли всі три світлодіода на корпусі перестануть блимати і будуть рівно світитися. Час першого зарядного циклу становить не менше 2 годин (прокачування). Надалі, ця процедура займатиме у вас набагато менше часу.
2. Трекер
Якщо ви виконали інструкції п.2 і ваш трекер зараз заряджається, то на час забудьте про нього.
Ніколи не намагайтеся заряджати трекер якимось іншим способом, ніж через стандартний зарядний пристрій. Інакше він просто “згорить”.
Ніколи не вставляйте ваш зарядний пристрій в адаптер з силою струму 2А (планшети, нові моделі iPhone і Android.) Трекер може бути пошкоджений надлишковим струмом, це не буде гарантійним випадком і елементарно виявляється стандартним тестуванням.
Реєстрація Mi аккаунта
Для того, щоб підключити ваш трекер до додатку на смартфоні, необхідно зареєструвати Mi аккаунт. Це можна зробити через браузер і через додаток.
1. Реєстрація в браузері
Відкрийте сторінку https://account.xiaomi.com/pass/register.
Заповніть анкету:
в поле “Country / Region” виберіть країну (наприклад Ukraine);
в поле “Email” введіть адресу електронної пошти;
в поле “Birthday” введіть дату народження;
зніміть галочку з пункту “Stay up to date with news and offers from the Mi Store.”, так як це розсилка новин, і вона в даний момент, китайською.
Якщо ви хочете зареєструватися з використанням номера телефону, а не електронної пошти, то внизу сторінки натисніть “Create using a phone number”.
На наступній сторінці придумайте і двічі введіть пароль, який повинен містити не менше 8 символів (латинські букви + цифри), і включіть JavaScript для перегляду в в наступне віконце.
Логіном є адреса вашої пошти (номер телефону), паролем – ваш пароль в системі.
Ви в Профілі користувача. Рекомендуємо додати в систему номер свого мобільного телефону – це врятує від забутого пароля.
2. Реєстрація в додатку
Аналогічним чином можливо зареєструватися в Mi системі після встановлення програми на ваш смартфон з його інтерфейсу.
Рекомендуємо використовувати реєстрацію через пошту, а номер телефону додавати пізніше безпосередньо в акаунт системи, так як для користувачів з України сервіс реєстрації за номером телефону не налагоджений.
Щоб встановити програму
Для того, щоб використовувати трекер, необхідно встановити на ваш смартфон додаток.
1. Якщо у вас Android (4.3 і новіше, BT не нижче 4.0 обов’язково)
У вас є два варіанти: встановити офіційний додаток англійською мовою з Play Market, або встановити офіційний оптимізований додаток від фан сайту MIUI.UA (MIUI.SU), що ми і рекомендуємо зробити.
Офіційно додаток ви можите встановити з Play Market: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.xiaomi.hm.health.
Додаток від MIUI.UA ви можите встановити зі сторінки http://www.miui.ua/files/mi-fit/.
Запустіть встановлену програму і вирушайте на наступну сторінку цієї настанови “Налаштування програми”.
2. Якщо у вас iPhone (iOS 7.0 або новіше, iPhone 4S або новіше)
Відкрийте AppStore на сторінці https://itunes.apple.com/ru/app/mi-fit/id938688461. Це офіційний додаток Mi Fit.
Встановіть його як будь-який інший додаток з AppStore. Це безкоштовно. Додаток англійською мовою, скоро очікуємо російську з українською.
Запустіть встановлену програму і вирушайте до наступної сторінки цього Посібника “Налаштування програми”.
Налаштування програми
Тепер у вас є все, щоб почати контролювати заняття спортом: трекер, додаток і Mi аккаунт. Залишилося все це з’єднати воєдино.
1. Початкові установки
Якщо ви ще цього не зробили, авторизуйтесь в додатку на вашому смартфоні за допомогою логіна і пароля від вашого Mi аккаунта.
Послідовно введіть ваше ім’я (нік), виберіть вашу стать, місяць і рік народження, зріст, вага і мінімальна кількість кроків. Це завжди можна змінити в налаштуваннях програми.
2. Прив’язка трекера
Слідкуйте за вказівками на екрані. Коли додаток попросить натиснути на Mi Band злегка постукайте по ньому пальцем і в разі успішної операції ви побачите напис “Прив’язка завершена”.
У разі успішної прив’язки, додаток оновить прошивку на Mi Band. Під час прошивки не віддаляйте браслет від телефону. Після оновлення прошивки ви потрапите в інтерфейс програми.
Використання Mi Band
Інтерфейс програми максимально простий і логічний. У головному вікні є три вкладки: Активність, Відомості та Профіль.
Статистика
Статистика занять
Дотик до кругової діаграмі з кількістю кроків переводить вас на сторінку з гістограмою і докладної статистикою.
Переглядаючи вліво, можна подивитися статистику за минулі дні.
Натиснувши на кнопку “Статистика”, ми потрапляємо на сторінку із загальною статистикою кроків, відстаней і т.д. Статистику можна групувати за днями, тижнями та місяцями.
Сон
В даному меню доступна статистика сну за минулу ніч. Тут відображаються фази швидкого і повільного сну, а так само моменти вашого пробудження.
Нижче доступна детальніша статистика з часом початку і закінчення сну, загальний час сну, час повільного і швидкого сну а так само тривалість пробудження.
Переглядаючи вліво, можна подивитися статистику за минулі ночі.
Натиснувши на кнопку “Статистика”, ми потрапляємо на сторінку з повною статистикою ночей. Статистику можна групувати за днями, тижнями та місяцями.
Вага
Вгорі цієї сторінки ви побачите графік зміни вашої ваги.
Можна самостійно додавати користувачів і перемикатися між ними.
Запис ваги робиться після натискання на відповідну кнопку.
Доступні показники ІМТ, вага, зміна ваги в порівнянні з попереднім показанням і показник статури: легка, середня, нормальна, надмірна, важка.
Смуга досягнень
В даному меню відображається смуга досягнень заданої вами мети кроків в день.
Ми можемо спостерігати кількість днів, дати виконання цілей а так само кнопки для того, щоб поділитися з друзями своїми успіхами.
У верхньому правому куті цих екранів розташована іконка “Поділитися”, за допомогою якої можна відправити свої дані в соц.сети і месенджери (наприклад Facebook і Telegram).
Біг
Перш ніж користуватися цією функцією включите GPS і дочекайтеся поки значок лічильника супутників загориться зеленим і натискайте кнопку Старт.
Під час бігу на дисплеї буде відображатися основна інформація.
Можна переключитися на вигляд Карта і бачити траєкторію вашого бігу.
Кнопка Пауза активується довгим натисканням.
Повідомлення
виклики
Повідомлення про вхідний виклик через певну кількість секунд. Можна відключити повідомлення при виклику з невідомого номера.
будильник
Установка будильника на браслеті. Навіть якщо телефон буде розряджений, Mi Band все одно розбудить вас за розкладом!
повідомлення
Повідомлення про вхідне повідомлення. Можна відключити повідомлення при отриманні повідомлення з невідомого номера.
додатки
Налаштування повідомлень у певних програм. Наприклад якщо в додатку Telegram прийде повідомлення, Mi Band повідомить вас.
будильник пристрою
Mi Band дублюватиме будильник на пристрої.
Розблокування екрану
розблокування екрана
Налаштуйте смартфон для розблокування екрану браслетом. Слідуючи вказівкам на екрані, встановіть блокування екрану кодом, паролем або графічним ключем і встановіть розблокування Mi band’ом.
Якщо Mi Band буде поруч зі смартфоном під час пробудження екрану, то не потрібно буде вводити пароль.
Видимість
Включення видимості для інших пристроїв.
Сервіси
Вашими досягненнями можна ділитися і синхронізувати з:
WeChat
QQ
Weibo
Профіль
У профілі відбувається все основне налаштування браслета.
Натиснувши на іконку аккаунта ви потрапляєте в особисту інформацію, яку ви налаштовували при першому запуску програми: ім’я, стать, дата народження, зріст, вага.
Нижче йде список пристроїв, підключених до додатка і їх налаштування (для Mi Band: пошук браслета, колір індикаторів, місце кріплення, включення / вимикання повідомлень, інформація про версії прошивки і MAC адресу, а так само відв’язування браслета).
Далі йдуть установка цілей (к-ть кроків і вага), повідомлення про статистику та інші настройки та сервіси.
Додаткові можливості
Візуальний контроль досягнення цілей
Для візуального контролю над прогресом досягнення встановлених вами цілей фізичної активності, на верхній частині трекера розташовані 3 кольорових світлодіоди. З метою економії заряду батареї, в звичайному стані трекера вони не горять, і для їх активації потрібно зробити рукою з певний жест. Виробник описує його так: подивіться на браслет як на годинник (виконати рух рукою – півколо).
Пошук браслету
Забули куди поклали браслет? Не біда! Зайдіть в Профіль> Пристрої> Mi Band, натисніть Пошук Mi Band і прислухайтеся: браслет видасть два коротких вібросигнал.
Сервіс “Друзі”
Додавайте своїх друзів і членів сім’ї, для того щоб стежити за їх успіхами і відправляти “Привітання” (при відправленні такого вітання браслет вашого друга завібрує, за умови, що він не спить).
Для додавання одного натисніть меню у правому верхньому кутку і виберіть Мій QR код, а ваш друг повинен буде вибрати Сканувати QR код. Після цього ви можете розмістити фотографії друзів один до одного.
Довідкова інформація
Деякі особливості експлуатації
Як будь-яка інша складний електронний пристрій, має деякі особливості експлуатації, які необхідно враховувати
1. Водонепроникність
Рівень захисту оболонки IP67, який має трекер, не має на увазі під “водонепроникністю” абсолютну герметичність, хоча він і витримує короткочасне занурення на глибину до 1 метра (дощ, душ, бризки). Однак постійна работав зануреному режимі для цього пристрою не передбачається (басейн, підводне плавання, тиск). Враховуйте це в процесі використання вами Mi Band.
2. Порушення зв’язку зі смартфоном
У процесі синхронізації трекера зі смартфоном за допомогою ВТ 4.0, в нечастих випадках може спостерігатися втрата зв’язку прив’язаних пристроїв. Це бездротова технологія, яка працює в тому ж діапазоні, що і більшість мобільних телефонів або інших пристроїв. Вони служать причиною виникнення короткочасних перешкод. Але трекер завжди самостійно відновлює зв’язок і синхронізується.
3. Термін роботи на одній зарядці
Заявлений виробником термін в 30 днів роботи на одній зарядці є абсолютно реальним, і неодноразово підтверджений нами на багатьох тестових зразках трекера. Однак, такий тривалий термін передбачає персональне використання Mi Band в штатному режимі В разі використання його в режимі демонстрації та частою синхронізації, термін роботи на одній зарядці може трохи скоротитися.
4. Кріплення корпусу в ремінці
Як ви могли помітити, корпус трекера закріплений в ремінці за рахунок еластичності і пружності матеріалу, з якого він виготовлений. Це досить надійний спосіб кріплення, проте вам потрібно враховувати відсутність механічної фіксації корпусу і ризик його видавлювання.
5. Обмеження відповідальності
Хоча трекер Xiаоmi Мi вand і є чудовим помічником у встановленні необхідного рівня контролю над життєво важливими функціями вашого організму, він не чарівна паличка, яка буде замість вас більше рухатися, краще регулювати харчування і сон, щоб зробити ваше життя більш здоровим, якісним і довгим. Все це можете зробити тільки ви самі, а завдання вашого трекера – допомогти вам.
Частина друга: Вимірювання пульсу.
Mi Band 1S вміє вимірювати пульс. Але він не є трекером у повному сенсі. Щоб виміряти пульс, потрібно дати браслету команду із смартфону.
По-перше, натискаємо на кнопку з трьома крапками у верхньому вуглу праворуч. Там обираємо Пульс.
Ви опинилися на головнїй сторінці додатку.
Щоб замірити пульс, треба натиснути на кнопку з написом Пульс.
Треба тримати руку на рівні серця і сповільнити подих.
Під час процесу вимірювання треба не ворушитися.
Результат потребує дій. Якщо пульс нижче 80 ударів за хвилину – це нормальний пульс для більшості. Коли вище 90 – треба заспокоїтись, сповільнити дихання. Якщо пульс вище 100 ударів, треба прийняти відповідні ліки. Якщо вище 120 – викликати Швидку допомогу.
Ще поради з урахуванням того, що ви вимірюєте пульс у спокійному стані, до цього не бігали, не підіймали важкі речі, не нервували тощо.
Незважаючи на те, що Mi Band 1S не вимірює пульс безперервно, він реально рятує життя гіпертонікам, які моніторять пульс і приймають ліки і дає змогу моніторити пульс під час силових вправ, бігу, або їзди на велосипеді.
Браслет вимірює пульс і вночі (це можна налаштувати у меню налаштувань). Це робиться для того, щоб найбільш точно встановити фази сну.
На сторінці результатів є всі записи ваших вимірювань. На жаль, ніякої інфографіки щодо змін пульсу, тут немає.
Обговорення post