Як прошити стабільну прошивку MIUI 8 через фастбут

28 Серпень 2016

Коментарі:

106
 28 Серпня, 2016
 106
Категорія: Инструкции

На численні прохання телеглядачів знову повторюю як зробити просту процедуру прошивання прошивки MIUI 8 через фастбут.

Для прошивки глобальної девелоперської прошивки і КИТАЙСЬКОЇ девелоперської прошивки розблоковувати завантажувач не треба!

Завантажуйте версію прошивки для рекавері і прошивайте “через три крапки”.

Для кого достатньо девелоперських прошивок, далі не читайте.

Якщо ви бажаєте прошити стабільну прошивку, її також можна прошити через додаток оновлення, але це некоректно. Найбільш коректним методом є метод фастбут.

Про нього й розповімо.

По-перше:

Треба розблокувати завантажувач. Як це робити, з картинками і прикладами, написано російською ТУТ.

Якщо при розблокуванні ви отримуєте “помилку 50%”, це зазвичай означає, що у вас стоїть якась неофіційна прошивка (типу 8.12.4.0.0.0, чи від Manhunt, multiurom, miui.su, miuipro і таке інше). Це непогані прошивки, але для розблокування потрібна офіційна китайська. Краще за все підійде Глобальна девелоперська. Вона стане без розблокування завантажувача через додаток оновлення.

Тільки після цього можна розблоковувати завантажувач додатком.

По-друге:

Треба пересвідчитись, чи є стабільна глобальна прошивка MIUI 8 для вашого пристрою. Посилання на фастбут версії прошивок для пристроїв ТУТ. Посилання на фастбут версії всіх прошивок для всіх пристроїв ТУТ.

По-третє:

Якщо прошивка є, зробіть бекап. Для цього, зайдіть у Налаштування – Додатково – Відновлення і скидання і оберіть бекап для всього.

По-четверте:

Починаємо прошивання.

Покрокові дії.

1. Готовимо файли. Нам знадобляться:

Mi FlashSetup Beta  (Win 32x,64x, Qualcomm)
Mi Flash  (Qualcomm, MTK, Win 64x)
SP tools   (Win 32x,64x, MTK)
ADB драйвери

2. Встановлюємо на комп’ютер програми і драйвери.

3. Розпаковуємо архів з прошивкою (.tar.gz) у теку на диску С:  Щоб розпакувати архів треба архіватори 7ZIP або WINRAR.

Каталог розпакованого архіву має бути таким: C:/rom/land_global_images_6.8.25_20160805.0000.29_6.0_global_a3765dc61d  (назва вашої прошивки)

Вміст каталогу має бути таким:

4. Запускаємо програму Mi Flash

5. Вимикаємо смартфон. Натискаємо Гучність вниз + Кнопка живлення. З’являється лого режиму фастбут.

6. З’єднуємо смартфон і комп’ютер USB кабелем. Встановляться драйвери. Дочекайтеся закінчення встановлення.

7. У програмі Mi Flash обираємо каталог прошивки. Для цього Натискаемо стрілку на кнопці Browse. У меню обираємо Advanced.

8. Вказуємо положення файлу сценарію вайпу Flash all except storage.

Більше нічого не треба вказувати, це службова інформація, що знаходиться програмою автоматично.

9. Натискаємо ОК, повертаємось в основне вікно програми. Натискаємо кнопку Refresh.
Бачимо, що з’явився наш пристрій (рядок типу 21764сс чи щось таке).

10. Натискаємо кнопку Flash і чекаємо.

Можуть бути сповіщення про помилки. Якщо не знайдений сценарій вайпу, знову вкажіть його місцеположення, через Browse-advanced. Якщо заблокований завантажувач, то буде напис “Critical partition flashing is not allowed”.

Через деякий час стрічка стане зеленою і з’явиться сповіщення про те, що operation finished sucesfully. Все, прошивання завершено.

Якщо ви прошили стабільну глобальную прошивку MIUI 8, вона далі буде оновлюватися з китайських серверів. Оновлення буде відбуватися коли буде виходити оновлення прошивки (раз на дві-три місяці).

Вас більше не повинно турбувати, яке у вас стоїть рекавері, чи є рут, чи заблокований завантажувач – просто користуйтеся смартфоном.

Бажаючі бути “хакерами”, які наважаться поставити девелоперські китайські чи глобальні прошивки, чи вітвори ромоділів, будуть позбавлені гарантії, тому що вони власноруч цим визнають себе девелоперами чи бета-тестерами, а на розробників гарантія не розповсюджується.

Згодом з сайту офіційної української спільноти шанувальників MIUI будуть видалені всі прошивки, окрім єдиної офіційної для європейских споживачів – ГЛОБАЛЬНОЇ СТАБІЛЬНОЇ, а також всі інструкції. Всю інформацію про несанкціоноване втручання у програмний продукт  бажаючі зможуть отримати на офіційному китайському форумі, або на спеціалізованих сайтах.

Обговорення питань прошивки MIUI буде відбуватися і на нашому форумі.

Коментарі

 1. Mi2014813 сказав:

  Так то так… Юрій, але ж в коментарях до іншої статті ви написали, що для тих, в кого уже є девелоперська прошивка, гарантія залишається. Як ви тоді розрізнятимете старих “девелоперів” з гарантією і нових “девелоперів” без гарантії? Чи позбавлення гарантії стосується лише телефонів, в яких Сяомі блокує завантажувач?

  І ще: чи буде гарантія для телефонів із рутом і кастомним рекавері (“старих” і “нових”) ?

  • Юрий сказав:

   Це легко. На нові буде прошиватися глобальна. І блокуватися завантажувач. У кого буде розблокований завантажувач і стояти не глобалка – значить лазив куди не треба 🙂 , в бан 🙂
   Насправді так роблдять усі бренди мейджори. Запросіть розблокування у НТС чи у Лижів – вони далеко не кожному дадуть і попередять, що це кінець гарантії.

   До того ж, всі телефони Сяомі Україна є в базі, де написана дата і місце продажу. А питання інших клієнтів – то справа інших магазинів і їх угоди про гарантію, на це ніхто вплинути не може.

   Взагалі, це все тільки проект, щоб полегшити життя користувачів, які шаленіють від того, що кожного тижня у них вибір з шости прошивок для їх пристрою. А так буде одна, до того ж, сама оновлюється.

   Не факт, що таке рішення буде прийняте, треба аналізувати і передбачати можливі наслідки.

   А любителі експериментів будуть попереджені про відмову від відповідальності, хай бавляться на свій розсуд, ніхто ж їх не буде вбивати :)))

   • Mi2014813 сказав:

    Як добре, що в моєму Редмі 2 завантажувач не блокувався 🙂 .
    Юрій, а як буде з локалізацією сервісів і застосунків (погода, рекомендовані сайти, сервіси музики, відео і т.д.)? Хочу справжню українську локалізацію (БЕЗ китайських і російських сервісів). Можливо, зробите голосування на сайті, котрі українські сервіси будуть?

    P.S. І як в глобальних стабільних прошивках буде з ҐуґлАпс?

    • Юрий сказав:

     Глобальна прошивка – це універсальна лркалізація для всього світу. Тому чисто украіінською вона не буде. Щодо локалізацііі стабільних, то ми продовжуємо співпрацю з рлсіянами. Бо украіінці щось не дуже бажають зось робити для себе.

     • Mi2014813 сказав:

      Юрій, маю на увазі наступне:
      1) Застосунки Музика: локалізація інтернет-радіо, локалізація чартів, часткова локалізація музичної фонотеки.
      2) Застосунок Відео: часткова локалізація пропонованих відео і фільмів.
      3) Застосунок Дзвінки: можливість вибору українського алфавіту для пошуку, локалізація Жовтих Сторінок.
      4) Локалізацію застосунка Погода.
      5) Локалізація запропонованих посилань (на головній сторінці) стандартного Браузера.
      6) Часткову локалізацію чартів тем, шпалер, рінґтонів і т.д.

      Це можливо?

      P.S. Іще одна моя мрія: наявність в прошивці локалізованих сервісів подкастів, аудіокниг та просто електронних книг :))

     • Mi2014813 сказав:

      //Щодо локалізацііі стабільних, то ми продовжуємо співпрацю з рлсіянами. Бо украіінці щось не дуже бажають зось робити для себе.//
      – Що це означає? Юрію, можливо, проекту МІЮІ-Україна потрібна постільна допомога?

      P.S. Іще така думка… Ось такі коментарі до статей люди зазвичай читають на протязі тижня. Потім виходить нова прошивка – і обговорення йде до чергової статті. Та в користувачів з тижня в тиждень виникають одні і ті ж питання. І вам, Юрію, доводиться повторювати одне і теж.
      Можливо, зручніше було б обговорювати в форматі форуму. Та в нашому форумі люди спілкуються значно рідше, ніж в коментарях до статей. Можливо, найкраще було б знизу кожної статті, замість коментарів, розміщувати посилання на відповідну гілку форума з обговоренням саме цієї статті.

     • Mi2014813 сказав:

      Постільна = постільна допомога. Глюки набору 🙂

     • Mi2014813 сказав:

      Постільна = посильна допомога

     • Юрій сказав:

      Сьогодні ми перевели форум на інший домен і працюємо над деякими покращеннями. Роботи багато, часу мало, тому все відбувається повільно для зовнішнього погляду, але робиться дуже багато на тлі, колись руки дойдуть до всього.

   • Сергій сказав:

    Доброго вечора! У мене до вас питання. У мене телефон Xiaomi Mi 4c. Прошивка стоїть MIUI 8 6.9.1 / еженедельная. З тих пір, коли я купив цей телефон, ні разу не прийшло оновлення. Я захожу в Обновления – нажимаю Проверить, а воно пише: невозможно скачать. Проверьте наличие новой версии еще раз. Одним словом, не можу оновитись. У чому ж проблема на Вашу думку?

 2. Никита сказав:

  Не заморачивайтесь. В случае чего прошивкой стабилки через фастбут уберется и рут и рекавери постачиться стандартное.

  • Mi2014813 сказав:

   Я це знаю. Але, в разі чого, навіщо мені робити лишні операції з телефоном в плані встановлення глобальної стабільної? Я краще наперед уточню у Юрія плани Сяомі-Україна.

 3. Maisie сказав:

  Якщо я поставлю останню стабілну LHMMIDA7.2.2.0 Global, яка є на сайті, для Redmi Note 2, телефон оновиться до MIUI 8 по повітрю? Зараз стоїть 6.8.18 і при придбанні на xiaomi.ua стояла девелоперьска прошивка.

 4. Дар'я сказав:

  Якщо я поставлю останню стабілну LHMMIDA7.2.2.0 Global, яка є на сайті, для Redmi Note 2, телефон оновиться до MIUI 8 по повітрю? Зараз стоїть 6.8.18 і при придбанні на xiaomi.ua стояла девелоперьска прошивка.

  • Юрий сказав:

   Да,іііі і треба ставити

   • Дар'я сказав:

    Дякую.
    Якщо я встановила 7.2.2.0 з сайту через рекавері, то оновлення теж можна чекати? Чи потрібно ставити ще MIUI, завантажену з оф.сайту?

    • Юрий сказав:

     Оновлення повинно бути. Але якщо дуже довго не буде (місяць і більше) доведеться з оф.сайту. Бувають глюки з оновленням, хоча й нечасто.

     • Дар'я сказав:

      Я пробувала встановлювати через рекавері з офіційного сайту, але була помилка Signature verification failed

      • Юрий сказав:

       дивно, але таке буває. тут треба інше рекавері, а це відносно складно. простіше прошити через фастбут

     • Дар'я сказав:

      Ще дивно, що прошивки з цього сайта встановлюються нормально, а з оф.сайту – ніяк.
      Зараз спробувала поставити стабільну з оф.сайту, пише, що “update zip is corrupted”. Не підкажете, що в такому випадку робити?

     • Юрій сказав:

      Можливо, файл архіву таки битий, не докачався.

     • Дар'я сказав:

      Пробувала обидві (дев і стабільну) з оф.сайту, жодна не встановилася, зараз вдалося поставити дев з цього сайту (щоб потім розблокувати бутлодер). дивина

 5. Артем сказав:

  посоветуйте, пожалуйста, покупал Redmi Note 3 32gb еще в начале февраля. Стоит MUIU 7.0.19.0.0, стабильная сборка. Прилетит ли мне по воздуху MIUI 8 или надо сначала поставить какую-то другую прошивку?

  • Юрий сказав:

   это неофициальная прошивка, надо прошивать руками

   • Артем сказав:

    получил SMS-ку с разрешением на разблокировку загрузчика уже почти месяц назад, но до сих пор разблокировка доходит до 50% и на этом прерывается, пишет Couldn’t verify device.

    Какие еще есть способы разблокировать загрузчик и в целом провести успешно процедуру обновления до Miui 8 ?

    • Юрій сказав:

     Нужео снаяала пролить официальную китайскую проливку, например, глобальную девелоперскую. Шить через рекавери. Для этого загрузчик разблокировать не нужно. А потом разблокировать и делать что угодно.

 6. demanik сказав:

  А для Redmi2 (2014813) буде 8-глобалка (з українською мовою) чи дальше девелопери ставити будемо ?

 7. Николай сказав:

  Я так понимаю в стабильной глобальной прошивке будет и русский и украинский? А также можно не разблокировать загрузчик для телефона mi4c.

 8. Андрій сказав:

  Юрію , я ще прочитав на вашому сайті, що скоро вийде оновлення MIUI. v.8 на планшет Xiaomi Mi Pad першого покоління , вжє проходить бета тест , чи вжє ця прошивка вийшла з бета тестування? Коли отримає мій планшет оновлення в кінці серпня? Напишіть будь ласка мені. Мені дужє важлива ваша відповідь. Прочитайте будь ласка моє повідомлення.

 9. Виталий сказав:

  Здравствуйте, подскажите пожалуйста исправит ли новая прошивка проблему с мерцанием экрана ?

  • Юрий сказав:

   не знаю, все зависит от экрана. дешевые мерцают, амоледы в новых устройствах наверное не мерцают

 10. Алексей сказав:

  Скажите пожалуйста у мення на редми 3 про стоит прошывка 7.2.1.0 глобальная стабильная. И пришла по ОТА 7.5.2.0 можно обновить?
  И дойдет ли к 8рке.?

 11. Антон сказав:

  У меня в каталоге прошивки нету – Flash all except data storage.bat.Как это исправить?из-за этого не шьёт, нету именно этого файла

 12. Никита сказав:

  Нужна ваша помощь. При любых операция, будь-то сброс настроек, установка глобальной китайской прошиви, блин да будь что, запускается процес установки/прошивки телефон перезагружается, а за тем на 1 секунду лого Миуи и тухнет телефон и все. Я не могу ни прошить, ни обновить, ничего не могу сделать с ним. ПОМОГИТЕ!!!! я уже готов к чертям разбить телефон.

  Прошувка сейчас стоит стабильная Миуи 7

  • Юрий сказав:

   попробуйте прошить через фастбут. или отнесите телефон в сервис, все-таки, прошгивка – дело не потребителей, а сервиса.

 13. Алексей сказав:

  Redmi Note 2. Прошиваюсь фастбутом. Сделал все как ВЫ написали. Но походу что-то пошло не так. Висит уже ~1900сек и ничего не происходит. Слева внизу пишет Device is busy. Телефон тёплый). Подскажите, плиз, что делать? Можно ли как-то прервать операцию или ждать когда сядет батарея?

  • Юрий сказав:

   Подожжите еще минут 10 и отключайте, подождите и попробуйте снова. Или попробуйте запустить. В худшем случае будет бутлуп, значит снова повторите.

   • Алексей сказав:

    Отключил, подождал, перевтыкнул кабель в другое ЮСБ(оба на мамке), повторил прошивку – 149сек и все ОК)). Первая загрузка была мин 5. Телефон загрузился с восьмеркой.УРА)
    P.S. Огромное спасибо за помощь и за статью в целом.

 14. petro сказав:

  у мене редмі ноут2 пробував прошити через фаст бут але чомусь мі флеш не бачить мій пристрій вчому може бути причина

 15. Александр сказав:

  Подскажите, если у меня “Mi Pad”, как его прошить? Ведь его чип не Qualcomm и не MTK а Nvidia.

 16. Артур сказав:

  Здравствуйте и выручайте = )
  Завантажуйте версію прошивки для рекавері і прошивайте “через три крапки”. – Как быть, если у меня не запускается стандартное приложение Updater? При нажатии на “Обновление системы” в настройках – выскакивает “Ошибка “Настройки””, и меня выкидывает в общее меню настроек.

  • Юрий сказав:

   Это проблема нышней вашей прошивки. Придётся обновляться каким-то другим способом. Лучше всего фастбутом с полной очисткой. Только сделайте бэкап и перед прошивкой вытащите карту памяти, а то сотрется и она.

   • Артур сказав:

    А смогу ли я это сделать, когда у меня заблокирован бутлоадер?
    Прошивка фастбутом – это через компьютер с помощью MiFlash?

 17. Александр сказав:

  Приобрел недавно Siaomi note 3 pro 3/32 написано Miui Global 7.3 stabil 7.3.2.0.0 LHOCNDD

  Прошла неделя обновлений нет ….. Будут ли обновления или перепрошивать телефон.

  Хотел бы глобальную стабильную Miui 8. Что вы посоветуете и будет ли обновление моей прошивки?

  • Юрий сказав:

   стабильные прошивки обновляются раз в два-три месяца. ждите обновления на 8

 18. Сергей сказав:

  Приобрел redmi 3s c прошивкой miui8 Global 6.8.25 еженедельная.Прилетело обновление 6.9.29 потом 6.10.13.скачивает вроде норм,потом дешифрование и где-то на половине :или неизвестная ошибка,или прошивка с неофициального сайта и не устанавливается.Вопрос:я могу скачать поновее своей прошивку с вашего сайта на тел(для рекавери?) Что бы через три точки попробовать?и прошивку можно последнюю сразу взять,или ставить все по очереди от номера моей текущей?

 19. Сергей сказав:

  Так дело в том,что 6.8.25 у меня так и осталась,остальные прилетают,скачиваются,но не становятся.Вот я и хочу скачать у вас в ручную попробовать

  • Юрий сказав:

   Попробуйте последнюю глобальную еженедельную. Сначала через три точки. Если не станет, придётся разблокировать загрузчик.

 20. Евгений сказав:

  Ребята, помогите плиз. С miui8 Global stabil мой Мi5 ( так продавалась) перестал видеть вторую сим карту. Попробовал скачать обновление у Вас, он скачивается но не становится… Пишет нет прав… По воздуху ничего не приходит.. что делать???

  • Юрий сказав:

   Глобальная стабильная обновляется по воздуху раз в несколько месяцев.
   Что вы скачивали? Что значит нет прав?

   Обратитесь в сервис, у вас гарантия.

 21. Ромцьо сказав:

  Доброї ночі! Виникла проблема – не вдається встановити ADB драйвери. Режим налагодження USB увімкнено. При з’єднанні смартфона і ПК в ADB Installer не з’являється телефон, є тільки напис ADB Device Status OK, нібито драйвери вже встановлені. Наскільки розумію, без цих драйверів програма MiFlash не знайде телефон при натисканні Refresh. Як вирішити цей невеличкий нюанс? Чи може я щось не так роблю? Розтлумачте мені, будь ласка, як правильно їх встановлювати. Наперед дякую за відповідь 🙂

  • Ярослав сказав:

   Можливо, я помиляюсь, але, наскільки я розумію, програма MiFlash бачить лише смартфони з офіційними прошивками. В мене Redmi 3 Pro з прошивкою 6.5.12 by ManhIT, його MiFlash теж не бачить, навіть зі встановленими драйверами ADB. Але це не має ніякого відношення до встановлення драйверів, встановлення драйверів це, скоріше, проблема операційної системи. Наприклад, в мене на Windows 10 ці драйвери теж спочатку не встановлювались. Довелось вимикати перевірку цифрових підписів драйверів через меню загрузки Windows F8 (http://remontka.pro/disable-drivers-signature-check-windows-10/). Причому, наскільки я розумію, після перезавантаження системи перевірка цифрових підписів знову впикається.

 22. Olya сказав:

  Чи потрібно розблоковувати завантажувач, щоб прошити Mi4c на глобальну стабільну прошивку?

  • Юрий сказав:

   на Mi 4C немає глобальної прошивки і ніколи не буде, це китайський телефон. За локалізованою MIUI 8 йдіть на xiaomi.eu.
   для її прошивки треба розблоковувати.

   • Игорь сказав:

    Юрий, что значит на Mi 4C немає глобальної прошивки і ніколи не буде? Я купил на Алиэкспресс Mi 4C и на нем уже стояла прошивка MIUI 8 Global 8.0.4.0 Стабильная. Что это значит? Как это понимать?

    • Юрий сказав:

     Мі 4 С – модель исключительно для китайського рынка. Для нее глобальных прошивок нет. Как и на Мі 4S. На Али ставят какие-то локализации, как делает, например Miui.su или Xiaomi.eu.

 23. Віктор сказав:

  Підкажіть, хочу перейти з 8 глобальної девелоперської на стабільну, на 4пда пишуть, що треба робити повний вайп, flash_all_except_data_storage – так розумію це не повний, flash_all – повний, але тоді доведеться все заново ставити, що порадите

  did

  • Віктор сказав:

   файлик можна видалити)) у вас кнопка пост в фаєфоксі зїхала під вікно вводу тексту

  • Юрий сказав:

   Зробіть вайп except storage. Я звичайно роблю повний: спочатку бекап, потім вилучаю карту пам’яті і потім роблю flash all.

 24. Сергій сказав:

  Доброго дня.
  Все зробив як ви писали, все вийшло – дякую.
  Тепер маю питання – в налаштуваннях пише що телефон Unlock,
  можливо варто його залочити знову ?

  • Юрий сказав:

   не треба, а раптом вам доведеться знову прошивати руками? чи ще щось трапиться.

 25. уффф сказав:

  Не густо толку однак з ваших порад, Юра

  • уффф сказав:

   перечитано ряд статей на сайті і лише потрачений час. Потрібна інформація відсутня, хід дій не відповідає дійсності, малий вибір прошивок. За пів години проведено на іншому сайті уже більший толк ніж за добу проведену на цьому. Про безглузді поради промовчу.

 26. Дмитрий сказав:

  Добрый день. Планшет Mi Pad2 на Андроид 5.1. Прошивка MIUI 8 7.2.9 Beta (Китай) с en.miui.com. Получено разрешение на разблокировку. Планшет в режиме разработчика. Необходимо разблокировать, но не переводится в режим фастбут (пробовал разные варианты – идет перезагрузка). Прошу совет или помощь, что делать, может где то в настройках проблема, в инете не нашел решение.

  • Юрий сказав:

   Попробуйте перезгрузить его с помощью ADB

   3. Встановлюєте на комп’ютер ADB драйвери. adb-setup-1.4.2 http://www.miui.ua/wp-content/uploads/2017/02/adb-setup-1.4.2.zip

   6. З’єднуєте смартфон з комп’ютером.

   7. У провіднику комп’ютера клікаєте правою кнопкою миші на вільному просторі, щоб викликати контекстне меню провідника. Там обираєте “відкрити командне вікно”. В ньому пишете: adb reboot bootloader і натискаєте Enter.

   Смартфон повинен перейти у стан фастбут (Кроль Мі лагодить Андроїд).

   • Дмитрий сказав:

    Спасибо большое. Все Ок. Зашел в Фастбут. Жаль что ПК не видит планшет. Спасибо еще раз.

 27. Oleg сказав:

  Получил из Китая телефон со стабильной глобальной прошивкой MIUI Global 8.1.6.0 (MBFMIDI). Загузкик – заблокирован.
  На офсайте и 4pda пишут, что эта прошивка отозвана.
  Подскажите:
  1. Необходимо перепрошиваться на раннюю неотозванную версию или ждать обновления по воздуху при выходе новой прошивки?
  2. Если вернуться к заводским настройкам, то какую прошивку унаследует смартфон?
  3. Нужно ли регистрировать Ми-аккаунт чтобы приходило ОТА-обновление?
  4. Нужно ли делать запрос на разблокировку загрузчика чтобы получать и устанавливать ОТА-обновления?
  Спасибо.

  • Юрий сказав:

   1. Если эта работает нормально, перепрошиваться не нужно.
   2. Ее же.
   3. Вообще нужно для многого.Для разблокировки загрузчика, бэкапа данных и поиска устройства.
   4. Для стабильной – может быть. Для еженедельной – можно не разблокировать.

 28. Oleg сказав:

  Спасибо за ответы 1 и 2.
  Повторю вопросы, на которые не получил ответа:
  3. Нужно ли регистрировать Ми-аккаунт чтобы приходило ОТА-обновление?
  4. Нужно ли делать запрос на разблокировку загрузчика чтобы получать и устанавливать ОТА-обновления?
  Спасибо за конкретные ответы.

 29. Oleg сказав:

  Ответ 4 противоположен ответу 3 🙂
  Не имея Ми-аккаунта невозможно зарегистрировать запрос на разблокировку загрузчика?
  Наверное, ответ 3 – Да?
  П.С. Почему китаец на Али пишет в описании товара ОТА-обновление глобальная стабильная мультиязычная врсия, а сам высылает смарт с заблокированным загрузчиком?

  • Юрий сказав:

   3. девелоперскую можно прошить без разблокировки загрузчика и она будет получать ОТА.
   но много приложений и сервисов не будут работать без Ми аккаунта.

   Китайцы на али прошивают что попало, неизвестно, откуда взятое и кем сделанное. возможно, потом блокируют загрузчик. при прошивке Mi Flash это возможно.

 30. Oleg сказав:

  Так писал же выше:
  “Получил из Китая телефон со стабильной глобальной прошивкой MIUI Global 8.1.6.0 (MBFMIDI)”.
  Не девелоперская!
  Отсюда, уточню, правильно ли я понимаю;
  а) на стабильную глобальную по ОТА ничего не прилетит, пока я не разблокирую загрузчик?
  б) на стабильную глобальную по ОТА ничего не прилетит, пока я не зарегистрирую Ми-аккаунт?
  Спасибо.

  • Юрий сказав:

   прилетит все, но не установится без разблокирования загрузчика, что невозможно без Ми аккаунта.

 31. Валерий сказав:

  а где взять прошивку в виде “архів з прошивкою (.tar.gz)”? на сайте просто рар-архив, который при распаковке выдает совсем другую структуру папки, чем заявлено в статье

 32. Никита сказав:

  Я поставил Stable ROM>Full ROM pack V8.2.3.0.NXKCNEC (MIUI8) но у меня настройки только на английском, русского языка для стандартных приложений нет, а установленные на русском, как та?

 33. Александ сказав:

  и как долго оно будет распаковывать или устанавливать ?

 34. Віталій сказав:

  Доброго дня. А що робити, коли Critical partition flashing is not allowed? Захотілось поставити 9-ку. Робив через три крапки. Тепер – лишень лого.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.