21 Лютий 2016

Коментарі:

8
 21 Лютого, 2016
 8
Категорія: APK Android

Smart Dog Tag

Додаток для смартфонів на Android, для керування гаджетом Smart Dog Tag.

За допомогою додатку Ви будете відстежувати відстань, яку тварина пробігла на прогулянці. Відстань і час прогулянки поділяються на біг і прогулянку поруч з господарем або на повідку. Також пристрій відстежує якість сну домашнього вихованця, що дозволяє оцінювати стан здоров’я собаки.

Даними можна ділитися з друзями або, наприклад, членами місцевих або глобальних спільнот любителів собак. На підставі цих даних можуть створюватися різні рейтинги і виявлятися собаки-переможці в тій чи іншій категорії.

За допомогою «розумного» медальйона і смартфона завжди можна визначити місцезнаходження собаки. Крім цього, медальйон оснащений датчиком освітленості. При настанні темряви, він починає світитися кольором, заданим в настройках програми.

Завантажити Smart Dog Tag:

Smart Dog Tag v3.3

 

Коментарі

 1. Мирослав сказав:

  Добрый день!

  Купил устройство – версия програмы 3ю3 воопще отказывается его определять. Версия 3.52 определяет но там все на китайском!!!!. Можно это решить?

  • Юрий сказав:

   3.52 вы брали с Плеймаркета? там оно не переведено.
   буквально неделю назад мы устанавливали приложение, которое здесь (3.3) все прекрасно определялось и работало и на собаке и на ребенке 🙂 попробуйте переключить систему на англ. язык и снова попробуйте сопряжение.
   перегрузите телефон и попробуйте, положите кнопку прямо на телефон. Bluetooth – дело тонкое, не с первого раза даже Ми Бэнд видит, а это тот же чип.

   • Мирослав сказав:

    3.52 я брал с офсайта. Как переключить на английский?! В текущей версии когда я нажимаю “Потрібно привязати пристрій” выводит надпись “Вибачте, невідома помилка, вихід з програми”. В китайской версии ничего подобного не происходит – подключает устройство буз проблем!

 2. Анастасія сказав:

  А є версія для iOS? Я ніде не можу знайти.
  Зробили подарунок, а користуватись не можемо. Повертати в магазин?

  • Анастасія сказав:

   Альо! Тут э хто???

   • Юрий сказав:

    на що ви сподіваєтесь? дзвоніть у техпідтримку або до магазину, тут спільнота за інтересами, побалакати, і таке інше. продавці вас тут не почують.

 3. Анастасія сказав:

  Дякую, я чомусь зрозуміла що це офіційний сайт з підтримкою.

  • Юрий сказав:

   Підтримка – там, де ви купили, або офіційний сервіс. Ми можемо порадити лише.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.