Зустрічаймо електронну сковорідку Ocooker

На краудфандінгу MiJia – новий пристрій. Цього разу це – електронна сковорідка. Секрет цього пристрою в тому, що за допомогою його можна готувати страви навіть за межами кухні, а також підтримувати температуру страви на столі у потрібних межах.

електронна сковорідка Ocooker

Сковорідка Ocooker може замінити каструлю, оскільки об'єм її складає 4 літри. Основу конструкції складає чаша з чавуну, на дні якої є нагріваючий елемент. Він може нагріти сковорідку до температури 360 градусів, при цьому, пристрій споживає 1,5 кВт електричної енергії.

електронна сковорідка Ocooker

Важить конструкція, разом з кришкою, дерев'яними ручками і пластиковими ніжками, 3,63 кг.

електронна сковорідка Ocooker

Оскільки чавунна сковорідка нагрівається рівномірно, у ній можна жарити, тушкувати, пекти. Її можна поставити прямо на стіл, і страва буде "дозрівати", доки гості бавляться аперитивом. Маючи декілька подібних сковорідок, можна відкривати ресторан азійської кухні, адже коштує на краудфандінгу сковорідка Ocooker лише 38 доларів. Звісно, у продажу ціна зросте.

електронна сковорідка Ocooker

Знаряддя для кухні від брендів екосистеми MiJia можна придбати в Україні у офіційних представників – мережі магазинів екосистеми Розумного дому.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.