Суботу 8 липня всі українські фанати продукції компанії Xiaomi і екосистеми Mi чекали з великим інтересом, адже на цей день була призначена зустріч фанатів і презентація офіційного ком’юніті. Це насправді дуже круто, що менеджмент Xiaomi зробив для України інтерфейс національною мовою на офіційній сторінці глобальної спільноти саме зараз, на початку своєї глобалізації. Україна таким чином увійшла до десятки пріоритетних інтересів пекінської компанії.

Тож сьогодні всі чекали на цікаві розповіді і нагоду побачити одне одного.

Рік тому в Україні вже успішно пройшла перша фан-зустріч, яку проводила офіційна спільнота шанувальників MIUI в Україні, і тому інтерес фанів був великим. Організатори не стали обмежуватися 30-ма учасниками і запросили майже всіх, хто зареєструвався на сайті ком’юніті.

На зустріч також приїхав регіональний директор по маркетингу компанії Xiaomi Tony, який опікується просуванням бренду у Польщі, Росії і Україні.

Фанати брали участь у конкурсах, отримували призи, вільно спілкувалися і випробували в дії пристрої Xiaomi.

Взагалі було весело, пізнавально і це дуже гарно, що всі бажаючі мали змогу познайомитися і поставити питання функціонування і розвитку українського Mi-ком’юніті.

Це лише початок. Попереду на фанів чекають вибори президентів загального і міських фан-клубів, розробка плана дій і багато заходів для розвитку спільноти і просування бренду Україною.

Були там і представники нашої спільноти, вигравали призи і спілкувалися з органзіторами і менеджером Xiaomi.

А зараз пропоную вам подивитися на декілька фотографій з української фан-зустрічі Xiaomi.

Пишіть у коментах, чи сподобалося вам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.