Дата початку акції: 13.12.2017

Кажуть, взимку в Празі неймовірно красиво! Кажуть, зимові вулички Дрездена прекрасні, а види засніженого Амстердама просто зачаровують.

Земля – це унiкальне мiсце

Ми впевнені, що кожен з вас хотів би особисто переконатися в цьому, ну а ті, хто вже бачив красу європейських міст взимку, мріють знову побувати в них!

А якщо вже побувати, то обов'язково зняти свою подорож! Причому не на просту камеру, а на панорамну з віртуальною реальністю в 360 градусів! Здорово звучить, чи не так?

Саме для того, щоб втілити мрію в реальність, компанія NIS, спільно зі своїми партнерами: виробником дуже крутих панорамних камер MADVENTURE і Агентством "Гарящих Путівок", запускає новий конкурс «Земля – це унікальне місце».

Приз нашого нового феєричного заходу тематичний та вражаючий – це новітня панорамна VR-камера MADV 360° і захоплюючий Європейський Тур на двох тривалістю 8 днів (7 ночей).

Земля – це унiкальне мiсце

Так, ви абсолютно праві! Ми хочемо, щоб наш переможець не тільки відвідав зимову Європу, але й відобразив її красу в панорамі 360°! Ми хочемо, щоб за допомогою своїх відео та фотографій він поділився своєю радістю з усіма!

Окремо відзначимо, що ми проводимо три конкурси, в яких будуть три переможця за грудень, січень і лютий. За підсумками кожного місяця буде визначений свій переможець. Таким чином, ми три місяці поспіль будемо розігрувати по камері та туру в Європу! Готуйтеся до поїздки!
 
Сподобалася ідея? Кортить дізнатися умови участі в конкурсі? Читайте далі! 🙂

Хто може брати участь?

У конкурсі може брати участь будь-який бажаючий, віком від 18 років. Якщо у журі будуть сумніви у віці учасників (учасниць) конкурсу, воно може вимагати від них скан першої сторінки паспорта.

Умови конкурсу

  1. Конкурс починається 13 грудня і закінчується 27 грудня о 15-00.
  2. Учасник (учасниця) конкурсу повинен бути підписаний на нашу групу в Facebook і на групу нашого партнера Агентства «Горящих» Путівок. Наявність підписки буде в обов'язковому порядку перевірятися при відборі фіналістів і переможців. Якщо підписка буде відсутня, журі буде виключати даного учасника з голосування.
  3. Реєстрація учасників конкурсу проходить на сайтi  c.mi.ua/auth/register , а конкурсні записи приймаються у коментарях під цим постом. Для участi, ви повиннi:

А) Викласти від 3 будь-яких фотографій. Важливо (!) – як мінімум на одному фото ми просимо, щоб було видно обличчя учасника.
Тема фото: Відпочинок на свіжому повітрі, природа, подорожі. Тобто має бути фото учасника не просто з дому або з роботи, а з місць проведення часу, таких як: за містом, в парку, на озері, морі, в лісі тощо.
Креативні фото оцінюються вище стандартних. Якщо учасник зможе викласти відеоролик – це буде плюсом при голосуванні.
Б) Написати дві коротких (1-3 абзаци) розповіді на тему:
            1. Коли я поїду подорожувати, я б хотів взяти з собою панорамну камеру MADV 360° тому, що вона…
            2. Тур, в який я б хотів поїхати з Мережею Агентств «Горящих» Путівок і чому…
За результатами відбору журі обирає 15 фіналістів, між якими за допомогою сервісу випадкового вибору відбувається розіграш головних призів: камера + тур на 2 особи.

Земля – це унiкальне мiсце

Додаткова інформація

З кожним переможцем буде укладено спеціальну угоду, згідно з якою він повинен буде:
А) Відправитися в тур в зазначені терміни (січень 2018).

В) Зняти і відправити нам не менше 10 якісних і цікавих панорамних фото на камеру MADV з різних колоритних місць (наприклад, вулиці Праги, квартали Дрездена тощо).

С) Зняти панорамне відео свого турне (короткий відео-журнал кожного дня, наприклад 1й день… «привіт сьогодні я в Празі зараз ми гуляємо по… і знімаємо на MADV 360…» 2й день «привіт ми сьогодні в Дрездені і ось відвідуємо пивбар, їмо ковбаски і знімаємо всередині на камеру в 360 градусів…»3-й день,« салют, нарешті ми в Амстердамі, і я покажу, як круто знімати тут на MADV 360° та інше»).

Якщо переможець не може поїхати в зазначені терміни, то камера і тур у нього вилучаються і розігруються між іншими фіналістами.

З умовами Європейського Туру ви можете ознайомитися на сайті Агентства «Горящих» Путівок.

Земля – це унiкальне мiсце

Учасникам конкурсу забороняється

  • Бути молодше 18 років і брати участь в конкурсі;
  • Викладати напівголі або оголені фотографії;
  • Викладати провокаційні фотографії або фото заборонених законом дій (насильства, вживання наркотиків, знущання над тваринами та інше).
  • Писати провокаційні або заборонені законом тексти;
  • Учасникам і коментаторам конкурсу забороняється коментувати особистості або фізичні особливості учасників, ображати їх за національною ознакою тощо.
  • Вживати ненормативну лексику, її транслітерацію або замінники.

За будь-яке з цих порушень буде застосоване блокування користувача на сайті Ком'юніті та виключення його з конкурсу (якщо це учасник).

Земля – це унiкальне мiсце

Як отримати призи?

Для отримання призів, переможцям необхідно, після завершення конкурсу, надати партнеру Ком'юніті шанувальників продукції екосистеми Xiaomi в Україні, компанії NIS, свої особисті дані у вигляді імені, адреси і телефону для організації вручення призу.

Беручи участь в конкурсі, ви погоджуєтесь на отримання, обробку та зберігання ваших особистих даних Зазначеною організацією.
Ці дані будуть оброблятися і зберігатися відповідно до Закону про Особисті дані, але не будуть передані третім особам.

Земля – це унiкальне мiсце

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.