Зарядний пристрій Mi Car Charger і Mi 2-in-1 USB Cable

Mi Cable 2017

Сьогонi Xiaomi запустила два нових аксесуара. Зроблений з металу, чудовий і простий, автомобільний зарядний пристрій Mi Car Charger вразить вас дизайном та технічними характеристиками. Маючи підтримку як для Micro USB, так і для Type-C, USB-кабель Mi 2-in-1 підтримує стандарт зарядки та передачі даних, що дає вам перевагу обох iнтерфейсiв Дізнайтеся більше про ці гаджети нижче:

Автомобільний зарядний пристрій Mi Car Charger 

Mi Car Charger

Металевий корпус

Виготовлений з високоякісної латуні цей гаджет забезпечує розсіювання тепла та високоу термостійкость. Металевий корпус  створений за допомогою 18-ступінчастого процесу, який включає в себе фрезерування з ЧПУ, вбудоване формування, полірування, наплавлення, лазерну гравюру та інше для якiсного покриття, що буде доповнювати інтер'єр будь-якого автомобіля.

Сумісність з широким діапазоном пристроїв

Mi Car Charger автоматично регулює рівень вихiдного струму та напруги на основі підключеного пристрою. Він сумісний з усiми смартфонами та планшетними ПК.

Кабель Mi 2-in-1 USB Cable

USB-кабель мі-2-в-1

Створений для швидшої зарядки та передачі даних

В середині кабелю багатопровідні дроти працюють разом, щоб забезпечити безпечну і швидку зарядку до 2.4 А. Внутрішня проводка виконана з 28 штук 0,1 мм мiдного дроту з олов'яним покриттям, посиленою 250D нейлоном, щоб витримати навантаження при тривалому використанні.

Кабель складається з 16 ізольованих провідників, які загорнуті у високоякісні мідні коси, щоб зміцнити міцність і довговічність всередині кабелю. Цi кабелi можуть похвалитися екрануванням за допомогою алюмінієвої фольги, що захищає ізольовані провідники від зовнішніх електромагнітних перешкод.

Високоякісний дизайн TPE

USB-кабель мі-2-в-1 для заряки

Виготовлений з екологічно чистого матеріалу TPE, зовнішній корпус кабелю є міцним, але гнучким, що допомагає поглинати напругу та запобігти розщепленню та розриву. Реверсивний роз'єм Type-C дає змогу підключити кабель до свого пристрою в будь-якому напрямку.

Один кабель для зарядки різних пристроїв

Заряджайте та синхронізуйте пристрої Micro USB, а також пристрої з портом USB Type-C, використовуючи лише один кабель. Просто підключіть USB до будь-якого порту USB, виберіть потрібний роз'єм для вашого пристрою, щоб швидко зарядити та синхронізувати дані.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.