Загадкова новинка компанії Huami - презентація завтра

Компанія Huami анонсувала презентацію нового продукта трьома тизерами, на кожному з яких зображено властивість нового товару. Розглянемо їх і спробуємо здогадатися, що нам готує всесвітньо відомий віробник спортивних датчиків і фітнес-браслетів.  

На першому тизері зображено пір'я. Чи струмінь повітря? Це може означати легкість, вентиляцію, швидкість. 

На другому ми бачимо дзвін. Чи це силует верхньої частини тіла людини? Чи купол будинку?

Може, мається на увазі міцність? А може просто це натяк на верхній одяг для спорту? Чи може це на нас дивиться спортивне взуття?

Третій тизер показує нам знову струмінь повітря, який ще нагадує логотип відомого виробника спортивного одягу та взуття. 

До малюнків ще додано слова. Ось вони: «Дуже добре поглинає удари, нековзний і зносостійкий. Хороший помічник для подорожей. Він дозволить вам бігати швидше антилопи, легкий і елегантний. Використовуйте інновації ERC, щоб отримувати захист під час подорожей».

Виходячи з усього, скоріше за все завтра, 12 квітня, буде презентовано нові розумні кросівки Huami, в яких буде їх славнозвісний чіп. А щодо останнього тизера все ж є думка: може в якості виробника саме взуття вони на цей раз візьмуть Nike?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.