Yunmai Powerball заспокоїть і допоможе стати сильнішим

Скільки було винайдено зайвих створінь маркетингу! Йо-йо, веселкові спіральки, спінер, та багато іншого. Ці безглузді предмети створювали хвилі споживацького сказу, а потім масово викидалися у смітник.

Раптом партнер екосистеми MiJia – компанія Yunmai, відома своїми шалено популярними розумними вагами Mi Smart Scale, винайшла корисну заміну цим товарам. Вона має назву Yunmai Powerball і поєднує в собі предмет для покращення здоров'я, іграшку та заспокійливий засіб.

Yunmai Powerball

Корпус пауербола вироблено з полікарбонату. Він приємний на дотик і безпечний у користуванні. 

Під полумерним корпусом знаходиться система масивних металевих маховиків, що є головною рухомою частиною гіроскопічного механізму. 

Yunmai Powerball

Діє він просто – якщо ви будете створювати обертальний рух рукою, гіроскоп буде намагатися завадити цьбому руху. Чим бистріше буде крутитися маховик , тим складніше буде втримати його у руці. 

При цьому маховик не створює шуму, також він оснащений п'єзоелектричними джерелами світла, що робить ваш пауербол яскравим вночі і додає елемент розваги у користування цим тренажером.

Yunmai Powerball можна використовувати у якості  спортивного засобу, що тренує м'язи руки, кисті, навіть плеча. До того, пауербол може бути засобом для відновлення руки після травм, після довгої нерухомості, синдрому запалення зв'язок зап'ястя, та інших хвороб кістково-м'язової системи рук.

Але найпопулярніше його застосування буде розважальним. Це гарна іграшка і антистрес. 

Незабаром Yunmai Powerball з'явиться і в Україні у мережі магазинів екосистеми Розумного дому Mi Home&Service.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.