Yueli презентували стайлер для волос на краудфандінгу

Виробник пристроїв для догляду за волоссям, компанія Yueli, збирає гроші на виробництво ще одного диво-пристрою. Це 157-й продукт екосистеми, що з'явився на краудфандінговій платформі MiJia.

Пристрій має лаконічний і привабливий дизайн. Він керується лише однією кнопкою, має LED-індикатори для контролю стану і режимів роботи, яких в нього два.

Плойка вироблена з вогнетривкого гіпоалергенного пластику. Він витримує температуру до 500 градусів Цельсія, тому нема небезпеки, що у процесі нагріву пристрій може загорітися. 

Режими використання пристрою відрізняються температурою активної зони стайлера. При низькому режимі температура сягає 160 градусів, при високому – 200 градусів.

Перевагою плойки є її автономність. Пристрій оснащений акумулятором ємністю 2500 мАг і підтримує режим зарядки 5В/2А.

Окрім своїх основних функцій, стайлер Yueli може стати для вас павербенком, щоб зарядити пристрій, який раптом розрядився. Для цього в ньому є USB вихід.

 

Бездротовий стайлер для виправлення волосся Yueli незабаром посяде місце серед товарів для краси і здоров'я у мережі магазинів екосистеми Розумного дому MI Home&Service в Україні.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.