YI Technology оголосила про плани інтеграції з Microsoft Azure

Yi Technologies, провідний постачальник передових інтелектуальних технологій обробки зображень, оголосила про свої плани щодо інтеграції з Microsoft Azure, щоб забезпечити мільйони клієнтів Yi  захищеним хмарним сховищем, а також новітніми технологіями AI. Інтеграція з Azure підкреслює зобов'язання Yi захистити дані клієнтів та надавати інноваційні хмарні сервіси для споживачів та підприємств.

Yi Technologies вважає, що найкраща технологія отримання та обробки зображень повинна бути легкою та доступною для всіх. Пройшовши шлях від інвестування від Xiaomi до виробника найбільш продаваємих пристроєв, Yi знає, що виробництво найкращого обладнання є можливим тільки в парі з найкращим програмним забезпеченням та інфраструктурою. Інтеграція з Azure забезпечує резидентність даних в рамках географічних регіонів клієнтів і хмарної служби для корпоративного класу для портфоліо продуктів Yi, включаючи Kami, майбутню ініціативу Yi для розумного будинку.

"Ми з захопленням повідомляємо про цю інтеграцію з Microsoft Azure", – сказав Гауран Шах, SVP компанії YI Technology. "Ми одразу ж виграємо від багатих комп'ютерних технологій Microsoft Azure та можливостей AI з беззаперечною безпекою; це дозволяє YI обслуговувати наших клієнтів з більш інтелектуальними та надійними рішеннями. Завдяки такому величезному фундаменту ми можемо безтурботно впроваджувати інновації та створювати послуги, що забезпечують безпечну роботу в хмарі глобально у світі».

"Ми дуже раді, що технологія Yi Technologies використовує переваги передових технологій AI, що можуть бути застосованими до розумних камер", – сказав Тад Броквей, генеральний директор Azure Storage у Microsoft. 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.