Yi Technologies разом з Google працюють над новою камерою віртуальної реальності

На VideCon 2017, щорічній конференції для шанувальників, творців та лідерів галузі віртуальної реальності у Канаді, було оголошено, що YI працює з окулярами ВР від Google Daydream над новою камерою VR180. Пізніше цього року YI Technology представить нову стерео, 3D-камеру, розроблену з нуля для VR180. Технічні деталі, ціни, точна дата доступності, кількість та назва продукту залишаються нерозкритими, але разом із Daydream ця камера буде простою у використанні і компактна як 2-дюймова камера. І трансляторам 3D-відео буде так само легко завантажувати свої твори на YouTube.

Ця камера буде найостаннішою у вирішальній лінійці сучасних, але доступних рішень віртуальної реальності YI Technology, де вже є, у тому числі, найновіша YI Halo, найсучасніша відеокамера VR з камерою високої чіткості, а також камера YI 360 VR, перша високоякісна потокова VR-камера для всіх.

Як відомо, Yi Technologies минулого року вийшла на американський ринок і змінила Go Pro в якості партнера Google.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.