Yi спільно з Google презентували нову камеру віртуальної реальності на CES-2018

Виставка CES-2018 кожного дня приносить новини про найтехнологічніші винаходи людства у галузі комерційної електроніки на сьогодні. І завжди приємно зустрічати в цих новинах назви учасників екосистеми Xiaomi. Ми всі бачили, як ці компанії, завдяки підтримці Xiaomi, з'явилися і почали свій шлях у бізнесі, а тепер вони є ведучими виробниками пристроїв у своїй галузі.

Вчора ми відмітили великий успіх 1More – виробника найкращих навушників у світі у бюджетній ціновій категорії, а зараз мова піде про продукт компанії Yi Technologies, яка відома своїми рішеннями у галузі фото та відеокамер і приладдя. Китайська компанія давно уже працює разом з Google. Саме камери Yi замінили товари GoPro у програмі Street View.

Yi Horizon VR180

Тепер Yi та Google працюють над пристроями віртуальної реальності. Новим виробом в цій сфері стала камера YI Horizon VR180. Вона підтримує формат Google VR180, що використовується в іграх і при зйомці 3D-відео. 

YI Horizon VR180 без проблем інтегрується з YouTube та Google Фото, щоб глядачі могли легко активувати VR-процес, переглядаючи його за допомогою Google Cardboard, Daydream, PSVR та багатьох інших сертифікованих VR-пристроїв, у тому числі, і у Mi VR Glasses. Глядачі також можуть легко переглядати вміст у 2D. Камера YI Horizon VR180 має Інтуїтивно зрозумілий дизайн та знімає 3D-відео з роздільною здатністю 5,7К при швидкості 30 кадрів на секунду, і відео виглядає чудово на робочому столі або на мобільному телефоні. Камера також підтримує швидке з'єднання з пристроями та підтримує пряму трансляцію, завдяки чому творці та фанати можуть бути разом у режимі реального часу.

Yi Horizon VR180

"Ми дійсно віримо, що всі повинні створювати та обмінюватися досвідом віртуальної реальності", – сказав Шон Да, виконавчий директор YI Technology. "Камера YI Horizon VR180 забезпечує простий і глибоко привабливий спосіб зберегти безліч найважливіших моментів життя. Прихильність команди Google VR визначила майбутнє досвіду VR та великі інвестиції у формат YouTube VR180. Ми віримо, що камера YI Horizon VR180 принесе багато радості всім, хто використовує пристрій ".

Yi Horizon VR180

"Ми представили VR180 як спосіб зробити захоплення високоякісними, захоплюючими фотографіями та відеозаписами простими для споживачів та професійних творців", – сказав Клей Бавор, віце-президент компанії Google. "Камера YI має чудову якість зображення, а також функції, як трансляція та попередній перегляд. Ми з радістю бачимо, що споживачі та творці можуть привести один одного до віртуальної реальності".

 Особливості камери YI Horizon VR180:

● Робить приголомшливі фотографії та відео з роздільною здатністю 5,7К;
● Одноконтактне потокове передавання відео;
● 2,2-дюймовий, 640×360 сенсорний екран, що обертається;
● USB-порт Type-C із HD швидкістю передачі даних;
● Професійний 4-мікрофонний дизайн із шумоподавленням;
● Зручно керувати фотографіями та відеозаписами, використовуючи додаток VR180 від Google;
● Сумісність з YouTube та Google Фото.

Дата початку надходження до продажу камери Yi Horizon VR180 невідома, очікуємо на оанонси від компанії Yi та чекаємо на цю чудову камеру у офіційного представника компанії Yi в Україні – магазина екосистеми Розумного дому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.