Yi Smart Outdoor Camera - розумна камера для вiдео спостереження

Yi Smart Outdoor Camera

Китайська компанія Yi, офіційно випустила інтелектуальну зовнішню камеру для повноцінного вiдео спостереження. По суті – це зовнішня версія камери Yi Smart, і вона має знімає в максимальній якості 1080 пікселів. Оскільки це зовнішня камера, пристрій поставляється з сертифікацією IP65, вона має захист від пилу і води. Це означає, що камера ідеально підходить як для зовнішнього застосування, так і для роботи в приміщенні.

Yi Smart Outdoor Camera

Нова камера забезпечує широкий кут огляду до 110°, фокусну відстань 3.9 мм і поліпшену інфрачервону систему для хорошого нічного бачення. Інфрачервона система складається з 12 850-нм ІК-світлових кульок з кільцевої конструкцією, що забезпечує чіткість знімків і відео в нічний час доби.

Вам не потрібно включати режим нічного бачення, камера автоматично перемикається в нічний режим. Смарт-камера Yi також використовує технологію кодування H.264 і автоматичний баланс білого, який динамічно змінює обробку світла на вулиці, щоб зображення були більш чіткими і розбірливими. Камера вміє захоплювати фотографії з максимальної відстані 15 метрів в умовах низької освітленості.

Yi Smart Outdoor Camera

Ще новинка функціонує як сигнал тривоги при виявленні зловмисника. Йдеться про реальний сигнал сирени, так як Yi Smart Outdoor Camera використовує потужні динаміки, щоб сигнал тривоги був досить гучним, щоб попередити оточуючих людей. Камера може записувати відео до 30 днів поспіль, а всі дані зберігаються в хмарі. Є слот для зберігання даних, що вміщує від 8 до 32 Гб карти пам'яті. Камера підтримує підключення до Mi Router для резервного копіювання даних за розкладом на жорсткий диск. Установка досить проста і зручна з різними варіантами кріплення.

Коментарі

 1. Богдан сказав:

  Добрый вечер!
  – приобрел камеру Yi Outdoor Smart Camera
  – в описании заявлено (Крім того, «відео девайс» підтримує сполучення з Mi Router для резервного копіювання відеоінформації на жорсткий диск пристрою)
  – я установил флешку на 32 гб
  – есть жесткий диск и есть Xiaomi WiFi MiRouter 3 White International Version (DVB4150CN)
  – какая процедура синхронизации всех устройст, т.е. как сделать чтобы информация копировалась на жесткий диск в роутере. Спасибо!

  • Mi Messenger сказав:

   Для начала соединяете роутер с диском или флэш-накопителем (не рекомендуется) и создаете общее хранилище для вашей домашней сети. В настройках роутера есть понятные кнопки для этого. Делаете диск доступным (все разделы или отдельные).
   Потом в настройках камеры в приложении Mi Home идете по следующему пути: Mi Home > Camera setting > Surveillance (CCTV) memory > Storage Setup for video surveillance > и указываете раздел, на который нужно сохранять видео.

   вот этот скриншот

   http://attach.en.miui.com/forum/201510/28/150748tsft4s4g1xfq414s.png.thumb.jpg

   Это общий совет для IP-камер Yi и Mi роутеров, не конкретно для ваших устройств. Такой конфигурации, как у вас, у меня нет в наличии. Поэтом могут быть нюансы. Но общий путь таков.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.