Yi mini Dash Cam – це мініатюрний відеореєстратор, який допоможе у будь-яких ситуаціях на дорозі. За його допомоги можна апелювати до учасників ДТП, доказуючти їх провину, чи відсутність її. 

Розміри цього реєстратора дійсно дуже малі: 85,5х54х38 мм. Він важить лише 70 грам і кріпитьсяд оповерхні клейкою плівкою і додатково магнітом.

Пристрій має мікрофон, і камеру з сенсором 2 Мп з діафрагмою 2,2. Кут огляду датчика становить 140 градусів. Камера знімає відео у двох реждимах: 1920х1080/30 кадрів на секунду та 1280х720/30 к/с.

На правому боці пристрою є слот для карти пам'яті (ємністю до 32 ГБ) та роз'єм мікрофона.

З боку водія Yi mini Dash Cam має кнопки керування та екран з діагоналлю 2 дюйми з роздільною здатністю 960х240 точок.

Відеореєстратор Yi має зв'язок зі смартфоном по протоколу Wi-Fi. При зіткненні чи іншшій ДТП пристрій автоматично блокує запис від припинення та редагування, тому реєстрація ДТП відбувається у повному обсязі.

Незабаром відеореєстратор Yi mini Dash Cam з'явиться в Україні у офіційного представника продукції компанії Yi – мережі магазинів екосистеми розумного дому Mi Home&Service.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.