Yi Lite - нова спортивна екшн-камера вiд Yi Technology

Компанія Yi Technology готує свою нову фірмову екшн-камеру під назвою Yi Lite. Вона буде мати той же модуль камери, що і оригінальна Yi Camera – 16 мегапіксельний сенсор Sony IMX206. Як бачите, сенсор 16 Мп має більше пікселів, в порівнянні з 12-мегапіксельним сенсором, що встановлений у Yi 4K і Yi 4K +.

На жаль, нова камера не може знімати 4K ролики. Подібно оригіналу, Yi Lite також буде мати процесор Ambarella A7. Для порiвняння, старші моделі Yi 4K та Yi 4K + мають більш продуктивні чіпи Ambarella A9 і Ambarella H2.

Серед цікавих функцій Yi Lite – підтримка стабілізації зображення при зйомці 2K 30fps і 1080p 60fps відео роликів. Діагональ екрану тут становить 2 дюйми. Варто нагадати, що моделі з лінійки Yi 4K мають дисплеї трохи більшої дiагоналi – 2.19 дюймів. Ємність акумулятора Yi Lite становить 1400 мАг, цього має вистачити на 2-3 години безперервної зйомки. Вартість новинки і офіційна дата виходу поки не розголошується. Анонс вже скоро.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.