Yi анонсувала розумний стабілізатор для екшн-камер

Стабiлiзатор Yi Smart

У асортиментi Yi є багато крутих портативних камер. Однак такі гаджети мають потребу в гарному стабілізаторі. Сказане надихнуло компанію випустити відповідне рішення. Це ручний аксесуар з роботизованим управлінням PTZ. Девайс є покращеною версією оригінальної моделі, вже наявної в арсеналі Yi. Модифікація називається Smart Edition – завдяки розумній функції.

Стабiлiзатор Yi Smart

Цей гаджет сумісний з камерами на кшталт Yi 4K, 4K + і Yi Lite. Агрегат радує ергономічним дизайном і важить всього 320 г. Алюмінієва головка забезпечує кут повороту до 320 градусів. За удари і трясіння при зйомці можна не переживати. Фірмова технологія компенсує негативні моменти. Що стосується автономної роботи, є 2 батареї ємністю 850 мАг. Акумуляторів вистачає на 8 годин (цiлих 8 годин!) без підзарядки.

Стабiлiзатор Yi Smart

Користувачам на вибір пропонується 3 режима: Pan, Tilt і Zoom. Заявлене плавне захоплення швидко рухомих об'єктів (на кшталт тварин, автомобілів і людей, що займаються спортом). Про ціну пристрою інформації немає. Але це ми дiзнаємося вже скоро!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.