Yeelight Voice Assistant - нова розумна колонка у екосистемі Xiaomi

Yeelight Voice Assistant

Один з партнерів Xiaomi, компанія Yeelight, представила цікаву новинку. Мова йде про розумну колонцу Yeelight Voice Assistant, що по дизайну нагадує Amazon Echo Dot. Гаджет має непогані характеристики і доступну ціну, приблизно 30 американських доларів.

Зовні нова кололнка дуже схожа на Amazon Ehco Dot: вона укладена в корпус, що нагадує шайбу, і має кнопки управління на верхній грані. Основою Yeelight Voice Assistant служить SoC з чотирьохядерним процесором з ядрами Cortex A53, що працюють на частоті 1.2 ГГц на ядро. У його розпорядженні є 256 МБ ОЗУ і стільки ж флеш-пам'яті. Пристрій підтримує Wi-Fi і Bluetooth LE (Low Energy).

Колонка Yeelight включає в себе шість мікрофонів і один гучномовець потужністю 2 Вт. Постійно перебуваючи в режимі очікування, пристрій реагує на голосову команду включення, подану з відстані до п'яти метрів. У якостi голосового помічника виступає Microsoft Cortana. У минулому році компанії Xiaomi і Microsoft уклали партнерську угоду, що дає китайськiй компанії можливість використовувати помiчник Cortana.

Акустична система також забезпечує управління гаджетами з екосистеми розумного будинку виробництва Xiaomi, включаючи камери, світильники та iншi. У перспективі очікується додавання сумісності зі сторонніми гаджетами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.