Як увімкнути відображення імен контактів а також номерів телефонів на Mi Band 2

Сьогодні українське комьюнiтi хоче розповісти як увімкнути відображення імен контактів а також номерів телефонів на вашому браслетi Mi Band 2. Для цього потрібен сам гаджет і додаток Mi Fit 
Важливо: потрібно завантажити цю версію Mi FitВажливо: щоб вберегтися від виникнення проблем, рекомендуємо відв'язати Мі Band 2 вiд додатку перед видаленням старого додатку і встановленням нового. Просто натиснiть "Unpair" у налаштуваннях Mi Fit.

Як увімкнути відображення імен контактів та телефонів на Mi Band 2

Xiaomi Mi Band 2 текстовi повiдомлоення

  • Змінити мову телефона на китайську (або англійську/Велика Британія)
  • Зайти в додаток (одразу почнеться оновлення програмного забезпечення Мі Band 2 якщо не почалось, перезавантажте пристрій і спробуйте ще раз).
  • Чекаємо оновлення
  • Змінюємо мову на стару
  • Заходимо в меню Mi Fit “Сповіщення”, вмикаємо пункт з самого низу (який повинен з'явитися), активуємо.
  • Те ж саме робимио для сповіщеннь SMS

Готово, це все! Тепер ваш Bi Mand 2 підтримує персоналізовані сповіщення кирилицею. Зверніть увагу, що після цих маніпуляцій дата на браслеті може лишитись на китайській мовi. Щоб повернути англійський формат просто виберіть в налаштуваннях циферблат без дати а потім оберіть з датою. Повинно спрацювати!

Коментарі

  1. Юрій сказав:

    Телефон Red mi 4a, браслет Mi band 2. Після кількох спроб так нічого і вийшло. Оновлення на англійській чи китайській мові не приходь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.