Як прибрати рекламу з девелоперської глобальної прошивки MIUI 9

Не тільки Xiaomi прийшла ідея впроваджувати рекламу у свої програмні продукти. На українському ринку одним з перших, хто рекламував послуги чи товари через прошивку, стала компанія Lenovo. Оскільки великого скандалу з цього не вийшло, її досвід вирішили повторити інші китайські виробники. 

Але з MIUI вийшло інакше. Першими почали велику хвилю обурення індійські користувачі. Потім її продовжили юзери з Росії. одразу ентузіасти почали випускати патчі, що блокували рекламу. Не завжди це було вдало, але тенденція примусила розробників MIUI відступити. 

Ні, реклама в глобальних девелоперських прошивках нікуди не ділася, і за замовчуванням вона увімкнута. Невибагливі юзери навіть не звернуть на неї увагу, а для тих, хто не бажає бачити нічого зайвого на своєму робочому столі, розробники дали можливість вимкнути "Рекомендації".

Ось, як це зробити.

Нагадуємо, це стосується глобальної девелоперської прошивки MIUI 9. У стабільних прошивках такої функції немає, у MIUI 8 вона присутня частково. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.