Як користуватися Mi Cloud на смартфонах Xiaomi

В даний час все більшої популярності набирають хмарні сервіси, що дозволяють зберігати інформацію в інтернеті і отримувати до неї доступ в будь-якому місці. У цій статті ми розглянемо сервіс Mi Cloud (ми клауд) – це хмарне сховище пристроїв Xiaomi. Завдяки даному сервісу ви зможете зберігати свою особисту інформацію в хмарі, а також, переносити її між телефонами xiaomi. З Mi Cloud ви заощадите чимало пам'яті в телефоні. Розберемо всі функції по порядку.

Вхід в Mi cloud і його функції

Що б користуватися Mi cloud_ом у Вас повинен бути зареєстрований Mi аккаунт, якщо його у Вас ще немає -зарегістріруйте зараз.
Для того що б увійти в Mi cloud- перейдіть за посиланням http://i.mi.com
На жаль на даний момент немає Української версії, але навіть з невеликим знанням англійської – можна впоратися.

Натискаємо кнопку "Sign in with Mi Account" і браузер переходить на сторінку введення даних Mi аккаунта, вводите ваш E-mail або телефон (залежить від того як реєстрували акаунт) та ваш пароль або можна натиснути на іконку QR коду в верхньому правому кутку і з телефону відсканувати штатним сканером.

(При скануванні ви відразу потрапляєте на головний екран на відміну від введення вручну.)

Після введення даних і натискання клавіші "Sign in" ви потрапите на наступну сторінку де тиснемо кнопку "Send" і чекаємо смс з кодом підтвердження.
(Код дійсний протягом одного дня) Коли код підтвердження введено Ви потрапляєте на головну сторінку Mi CLOUD

Якщо Ви бачите на екрані "sign in to upgrade your account"

Тиснемо "Sign in", після цього всі функції активуються.

Що ж ми тут бачимо?

У верхній частині праворуч – ваш нік. натиснувши на нього розгортається меню в якому можна

1.Storage space – змінити розмір диска, наданого компанією (за замовчуванням, безкоштовно – 5Гб)

2.Account – дані облікового запису. Можна міняти або просто переглядати

3.Forum – посилання на Глобальний форум

4.Sign out – вийти

Зверху по центру – кількість пристроїв на акаунті, зайняте місце в Mi cloud

Нижче – 6 піктограм

Contacts – Телефонна книга, там зберігаються всі ваші контакти, це дуже зручно, навіть якщо щось трапиться зі смартфоном, всі дані записної книжки залишаться у вас. Більш того, ви можете імпортувати, експортувати і навіть відновлювати контакти, віддалені 2 місяці тому (Restore contacts).

Messages – Через хмару ви також можете переглядати всі ваші повідомлення і навіть листуватися.

Gallery – У галереї знаходяться всі ваші фотографії та відеозаписи, які ви можете завантажити звідти в оригінальній якості в будь-який момент. Це дуже зручно. У галереї є корзина, всі видалені фото знаходяться там і займають місце.

У розділі NOTES ви зможете знайти всі Ваші замітки, а також відредагувати або видалити їх. Розділ Recordings – Тут зберігаються аудіозаписів, за умови, що синхронізація включена. Find device – допоможе відшукати Ваш смартфон / планшет.

Крім видимої інформації, в хмарі синхронізуються ще багато інших даних, це можуть бути бекапи ваших додатків, музика, дані про wi-fi мережі, історія браузера, історія дзвінків, чорний список контактів.

Налаштування Mi cloud можна знайти – Налаштування – Mi аккаунт – Mi Cloud (якщо немає на робочому столі ярлика, тут же можна натиснути – "відображати на робочому столі")

Відв'язування від Mi Cloud

У багатьох виникає питання: «Як видалити синхронізований телефон з mi cloud?», Насправді все просто.
При необхідності розірвати з'єднання з аккаунтом, вам необхідно на головній сторінці вгорі натиснути на число підключених пристроїв (наприклад, 1 connected). У списку пристроїв вибираємо потрібне і потім натискаємо на червону кнопку «Delete Device».

Сподіваюся дана інформація була корисною, якщо виникнуть які-небудь питання – задавайте, не соромтесь;)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.