Xiaomi знов у Топ-5 кращих виробників смартфонів

Більше року тому китайські бренди Oppo і Vivo витіснили Xiaomi з першої п'ятірки найбільших виробників смартфонів у свiтi, але тепер компанія повернулася в рейтинг. Як відзначають фахівці з дослiдницьких компанiй IDC і Strategy Analytics, особливо помітні успіхи Xiaomi на індійському ринку, де бюджетнi телефони Redmi 4A і Redmi Note 4 перегнали за продажами всі інші пристрої.

За підсумками другого кварталу 2017 року лідером ринку залишається Samsung з 79.8 мільйона відвантажених смартфонів, причому флагманські моделі Galaxy S8 і S8 + допомогли корейському гігантові збільшити продажі на 1.4%. За ним йде Apple, яка напередодні оголосила про реалізацію 41 мільйона iPhone. Huawei продовжує скорочувати розрив з другим місцем, і показала 19.6% зростання в річному вираженні. Всього компанія Huawei поставила 38.5 мільйона пристроїв. Четверту позицію займає Oppo з результатом 27.8 мільйона смартфонів.

Замикає першу п'ятірку Xiaomi, правда, оцінки аналітиків трохи відрізняються: в IDC нарахували 21.2 мільйона апаратів, а Strategy Analytics – 23.2 мільйона. За власними даними компанії, в період з квітня по червень продажі пристроїв досягли 23.16 мільйона (майже на 60% більше, ніж роком раніше). Xiaomi не дуже сильно випередила Vivo, але експерти вважають, що в другому півріччі виробник втримається в Топ-5 за умови збереження тенденції до зростання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.