Xiaomi збирається продати 80 мільйонів смартфонів до кінця року

Минулого тижня інсайдер Кевін Ван заявив, що 2 квартал виявиться для Xiaomi відмінним. Очікувалося, що компанія продасть 20 мільйонів смартфонів – вражаючий результат. Особливо в порівнянні з 13 мільйонами одиниць за перші 3 місяці року.

Як виявилося, статистика ще краще. Інформатор заявив, що переглянув звіт. Тепер в його повідомленні на Weibo фігурує 23 мільйони пристроїв. Більш того, в 3 кварталі Xiaomi може реалізувати 28 мільйонів апаратів. Секрет успіху не тільки в популярності Xiaomi Mi 6. Флагман непогано розходиться в Китаї, але інші девайси теж вносять свiй внесок. Особливо моделі Redmi Note 4, Redmi 4A і Redmi 4. Останні дуже популярні в Індії.
Xiaomi не збирається зупинятися на досягнутому. У найближчі місяці виробник планує випустити Redmi Pro 2, Mi Note 3, Mi MIX 2, Redmi 5 і Redmi Note 5. Сказане дозволить фірмі реалізувати близько 80 мільйонів гаджетів до кінця 2017.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.