Xiaomi завершила підтримку глобальної девелоперської прошивки MIUI 9

 

Сьогодні розробники прошивки MIUI не зробили реліз чергового оновлення глобальної девелоперської прошивки MIUI 9. Це означає, що підтримка дев'ятої версій прошивки закінчилася. Для деяких пристроїв можливо, вийде остання стабільна версія прошивки MIUI 9.6. Це відбудеться у липні. 

Зазвичай, нові версії прошивки MIUI виходять у серпні щороку. Тому будемо сподіваатися, цього року теж все відбудеться за графіком. 

Дев'ята версія прошивки – остання, яку підтримували всі смартфони Mi. Як зазначають розробники, MIUI 10 не будуть підтримувати деякі пристрої, серед яких Redmi 2, Redmi 1S, Redmi Note, Redmi Note Prime, Redmi Note 2, Redmi 3, Redmi 2 Prime, Mi 4i та Mi 2/2S.

Всі інші отримають десяту версію прошивки у свій час. Як ми знаємо, оновлення прошивик може тривати до трьох місяців. 

MIUI 10 буде заснована на ОС Android 8 з можливістю апгрейду до нових версій. В ній велику увагу буде приділено взаємодії з віртуальною та доповненою реальністю, штучним інтелектом та функціям енергозбереження.

Тож, у найближчі три місяці по п'ятницях оновлень прошивки не буде.

Коментарі

  1. Діма сказав:

    Коли вийде прошивка 10 на ксіомі редмі 4 а

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.