Xiaomi запускає бета-версію нової бізнес-моделі для шанувальників

Xiaomi може запропонувати своїм шанувальникам стати офіційними представниками компанії. Відома китайська компанія має величезну кількість шанувальників по всьому світу, з більш ніж 200 мільйонами користувачів MIUI у 56 країнах. Вона часто взаємодіє зі своїми численними користувачами та шанувальниками через свою соціальну медіа-платформу, у якій більше 40 мільйонів послідовників.

З огляду на свою популярність, компанія збирається звернутися до своїх лояльних користувачів, щоб допомогти компанії отримати більше, збільшити продажі своїх продуктів та покращити свою мережу постачання за допомогою власних фанатів.
Згідно з новинами, Xiaomi буде безпосередньо постачати продукцію своїм зареєстрованим шанувальникам, допомагаючи продавати та рекламувати продукцію.

Ця новина є дуже неприємним сюрпризом, зокрема для тих українських жадібних маркетів, які виступають за заборону суспільного імпорту товарів із-за кордону.

Якщо ця ідея втілиться у життя, спільнота шанувальників продукції екосистеми Xiaomi в Україні, набуде зовсім іншого змісту.

Готові стати дилерами? Чекаємо на новини від Xiaomi!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.