Xiaomi випустить червоний смартфон Redmi Note 4X 17 травня

Redmi Note 4X був випущений в лютому в якості варіанту оригінального Redmi Note 4 на процесорі Qualcomm Snapdragon. Модель була випущена у наступних кольорах: золотому, чорному, срібному, рожевому та блакитному Hatsune Miku Edition. У цю палітру Xiaomi збирається додати ще один кольоровий варіант завтра. Демонстраційне зображення на офіційній сторінці Weibo для телефонів Xiaomi Redmi показало, що Redmi Note 4X вже завтра отримає новий червоний варіант корпусу. Це буде спеціальне видання JingDong, тому воно може бути недоступно на інших платформах.

Основні характеристики телефона поки невідомі, скоріш за все, вони будуть такими ж, як у оригінальної версії Redmi Note 4X. Останнім часом виробники почали випускати більше кольорових варіантів для своїх пристроїв, щоб вдихнути в них нове життя і ця стратегія, схоже, працює. А ви чекаєте червону версію смартфона Redmi Note 4X?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.