Xiaomi випустила метеостанцію з E-Ink-дисплеєм

Xiaomi Digital Thermometer Hygrometer

Компанія Xiaomi на краудфандiнгу представила новий пристрій – метеостанцію під назвою Digital Thermometer Hygrometer. Девайс включає в себе цифровий гігрометр і термометр високої точності. Пристрій уміє вимірювати температуру і вологість повітря в приміщенні. Завдяки високоточним цифровим датчикам швейцарського виробництва новинка вимірює температури з допуском лише 0.3 ° С, а вологість з похибкою не більше 3%. Це дуже висока точнiть, як для таких девайсiв.

Xiaomi Digital Thermometer Hygrometer

А ось ще одна крута фiшка. Усi важливi дані виводяться на E-Ink дисплей у вигляді цифр і смайлів, які ілюструють те, наскільки комфортні або, навпаки, некомфортні ті чи інші умови. Метеостанція працює від батарейки типу CR2032, заряду якої вистачить на цілий рік. Цей гаджет можна поставити на горизонтальну поверхню або повісити на стіну за допомогою двостороннього скотча або магніту. Габарити новинки складають 64.5×64.5×9.7 мм, а цiна у Китаї – $9.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.