Xiaomi випустила дитячий самокат Beiwa Beva Children Scooter

Beiwa Beva Children Scooter

Xiaomi випускає різні речі крім електроніки. У асортиментi з`явився навіть дитячий самокат Beiwa Beva Children Scooter. Новинка тільки анонсована і призначена для юних користувачів від 3 до 10 років. В наявності 2 версії – для дівчаток і хлопчиків. Вони розрізняються забарвленням – одна рожева, інша зелена. В основі скутера – алюмінієва рама, що витримує вагу до 50 кілограмів. Конструкція виконана з екологічно безпечних матеріалів.

Керувати Beiwa Beva Children Scooter легко: наприклад, висоту ручки можна регулювати, встановлюючи на 69, 79 і 89 сантиметрів. Підставку створено з гнучкого поліуретану і волокна. Це не дає ногам зісковзувати, а також збільшує амортизаційні властивості. Шини оснащені прецизійним підшипником ABEC-5. Останній має кульковий фіксатор, що дозволяє Beiwa Beva Children Scooter котитися далі. Просять за транспортний засіб у Китаї 179 юанів (приблизно 27 доларів США). У продаж Beiwa Beva Children Scooter надійде 25 вересня 2017 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.