Xiaomi випускає розумного помічника домашнього кондиціонеру

Новий хаб для домашніх розумних пристроїв Mi Home Partner, продажі якого стартували 23 травня, став органічним продовженням реалізації концепції “Розумний будинок”, яку активно просуває Xiaomi останнім часом. Пристрій може взаємодіяти з іншими елементами домашньої екосистеми через спеціальний додаток Mi Home. Зв’язок зі смартфоном або іншим керуючим пристроєм здійснюється за допомогою Wi Fi.

Розумна розетка Mi Home Partner в першу чергу призначена для керуванням кондиціонером. Для цього вона має посилений електричний тракт, який витримує високі токи.
Mi Home Partner одразу після вмикання розпізнає майже всі моделі кондиціонерів і починає взаємодіяти з ними.

Основні команди можна передавати також за допомогою дистанційного пульта, що працює в інфрачервоному діапазоні. Така взаємодія дає можливість кондиціонеру використовувати в якості джерел інформації датчики тиску, температури, вологості і, в залежності від налаштувань програми, реагувати відповідним чином.

Відмінною рисою Mi Home Partner став його корпус, який є одночасно смарт-шлюзом, і виконаний у вигляді компактної вставки в розетку, яка вільно може розміститися в кишені власника. Органічне чорно-біле забарвлення, здатність нарощувати потужність до 4 кВт, споживаючи при цьому струм силою до 16 ампер, високоякісне вогнетривке покриття, що витримує нагрівання до 750С – ось далеко не повний перелік характеристик, які напевно будуть позитивно сприйняті користувачами. Mi Home Partner також забезпечує захист дітей при випадковому дотику до пристрою, а конструкція смарт-роз’єму дозволяє йому не вийти з ладу в разі перевантаження.

Додатково до цього Mi Home Partner здатний не тільки миттєво реагувати на зміну температури в приміщенні, але і слідувати налаштуванням, що дозволяють контролювати загальні витрати енергії, а також працювати за індивідуальними алгоритмами, заданими користувачем за допомогою додатку. Найближчим часом розумний партнер кондиціонеру можна буде замовити за ціною близько 25 доларів у Китаї. Європейскі ціни будуть дещо більшими.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.