Xiaomi відкрила штаб-квартиру неподалік альма-матер свого засновника

Стало відомо, що компанія Xiaomi відкрила свою штаб-квартиру в місті Ухань – науковому і технологічному центрі материкового Китаю.

Це стало ясно після підписання угоди про довгострокове співробітництво з одним з лідерів китайської IT-промисловості – компанією Kingsoft. І тут є один момент. Коли Лей Цзюнь вчився у Уханському університеті, його першою роботою була професія програміста саме у Kingsoft.

Зараз компанія відома своїм антивірусом і дуже гарною і зручною копією Microsoft Office, яка має назву WPS Office. Свого часу саме Лей Цзюнь очолив цей напрямок компанії, досяг успіху і заснував Xiaomi.

У який сфері будуть співпрацювати дві “рідні” для головного акціонера Xiaomi компанії, наразі невідомо, але є ще один фактор, який примусив Цзюня повернутися до Уханя. Це славетний університет.

Треба сказати, що колишній студент не забував свою альма-матер і раніше: він заснував стипендію імені себе для обдарованих студентів, а нещодавно надав університету грант у розмірі 99 млн. юанів.

Що не кажіть, а азіатські звичаї подяки і пошани іноді вражають.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.