Xiaomi відкрила R&D комплекс в Шеньчжені

Що допомагає Xiaomi створювати класні гаджети? Виробник багато уваги приділяє інноваціям, які розробляють у фірмових R&D центрах. Черговий такий об'єкт з'явився в місті Шеньчжені. Науково-дослідний комплекс займеться смартфонами бренду Xiaomi. R&D дозволить істотно підвищити якість і унікальність продукції. Результат гарантують 1000 технічних фахівців, залучених в Шеньчжені. Саме стільки людей Xiaomi найме в поточному році.

Сказане означає, що комплекс в Шеньчжені стане одним з найважливіших (після штаб-квартири Xiaomi в Пекіні). Тут, можливо, придумають щось, здатне знову здивувати весь світ (пiсля Mi Mix). Також повідомляється про витрату величезних коштів на центр в Ухані (з аналогічним відділом R&D). Будівництво вже добігає кінця. Крім того, планується первинне розміщення цінних паперів на біржі. Проведення IPO збільшить число інвесторів і внесе Xiaomi в рейтинг 500 найбільших компаній свiту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.