Xiaomi відкрила перший офіційний магазин на Філіппінах

Xiaomi відкрила свiй перший Mi Store на Філіппінах

Компанія Xiaomi відкрила свiй перший Mi Store на Філіппінах. Про це розповiв CEO Xiaomi Лей Цзюнь у соцiальнiй мережi Weibo. За перший день роботи магазин Mi Store відвідали 2000 фанатiв. Повідомляється, що в наявності близько 90 продуктів компанії з екосистеми розумного будинку. Серед них безліч аксесуарів: фітнес-браслети і ремінці до них, ручки, зовнішні акумулятори, роутери, миші, годинники, навушники, а також нашi улюбленi смартфони та фiрмовi ноутбуки Mi Notebook Air та Pro.

Xiaomi відкрила свiй перший Mi Store на ФіліппінахXiaomi відкрила свiй перший Mi Store на ФіліппінахXiaomi відкрила свiй перший Mi Store на Філіппінах

Компанії є куди рости: для порівняння, в Китаї більше 300 магазинів Xiaomi, в Індії мінімум кілька десятків. Ймовірно, на Філіппінах будуть вiдкриватися і інші Mi Store. А скiльки магазинiв Mi Home&Service ви можете нарахувати в Україні? Пишiть у коментарi!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.