Xiaomi уклала угоду з Samsung Display про постачання декількох мільйонів OLED-екранів

Компанія Xiaomi уклала угоду з дисплейним підрозділом Samsung Display про постачання декількох мільйонів OLED-екранів для виробництва свого майбутнього флагмана. Згідно з умовами угоди, Samsung повинна поставити Xiaomi 3,2 мільйона 6-дюймових OLED-екранів. Перша партія, що складається з 1 млн дисплеїв, буде відвантажена вже у грудні 2017. Решта 2,2 млн надійдуть в січні 2018 року.

За отриманою інформацією, спочатку Xiaomi мала намір замовити комплектуючі у LG Display, однак у компанії не вистачило потужностей для задоволення потреб китайського виробника в потрібні терміни. Через це Xiaomi довелося не тільки шукати іншого постачальника, але і міняти дизайн смартфона, оскільки екрани LG мали діагональ 5,5 дюймiв.
Передбачається, що 6-дюймові OLED-дисплеї від Samsung стануть ключовим компонентом в новому флагмані Xiaomi Mi 7, також відомому під кодовим ім’ям Chiron. Вихід пристрою планується в першому кварталі 2018 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.