Xiaomi - це найбільша в світі платформа IoT та розумних гаджетів

Платформа Xiaomi IoT

Сьогодні, 28 листопада 2017 року, компанія Xiaomi провела свою першу конференцію під назвою MIDC Xiaomi IoT Developer Conference у Пекіні. Лей Цзюнь, генеральний директор компанії Xiaomi поділився деякими визначними досягненнями платформи IoT. На цій конференції був головний операційний директор Baidu Лу Ци і керівник відділу інновацій Олівія Цю від Philips Lighting.

Примітка: IoT (Internet of Things, Iнтернет речей)- це екосистема з'єднаних розумних пристроїв через Інтернет.

1. Платформа Xiaomi IoT виходить в онлайн

Платформа Xiaomi IoT

Xiaomi взяла курс на ІoТ приблизно три роки тому. Станом на 5 листопада 2017 року у Xiaomi понад 85 мільйонів пристроїв онлайн по всьому світу. Ця цифра включає в себе з'єднання з більш ніж 800 розумних пристроїв від 400 партнерів. Найпопулярніший фітнес-браслет Xiaomi, смарт-лампи, а також такі пристрої, як рисоварки, чайники та пральні машини – усіма можна керувати за допомогою смартфона. Xiaomi дійсно є найбільшою у світі платформою IoT для розумного будинку.

Наше бачення завжди було "Iнновації для всіх". Програма розробника Xiaomi IoT Developer буде доступна в Інтернеті з сьогоднішнього дня, ми вітаємо розробників, які приєднаються до нашої сім'ї IoT. Якщо ви зацікавлені, відвідайте цей сайт https://open.home.mi.com/index.html (зараз лише китайською мовою).

2. Китайський Baidu та Xiaomi підписали пакт для створення розумних підключених пристроїв

Xiaomi та Baidu

Китайський онлайн-гігант Baidu співпрацює з компанією Xiaomi, що спеціалізується на розробці електронних пристроїв, для розробки передових продуктів для побутової електроніки, які використовують штучний інтелект (AI) і підключені до так званого Інтернету речей (IoT).

Цей союз дуже важливий: Baidu здійснює зараз перехід до того, щоб стати першою технологічною AI компанією, тоді як Xiaomi розповідає про те, що більше 85 мільйонів підключених пристроїв базуються на зростаючій родині смарт-обладнання що продає бренд: в тому числі смартфони, ноутбуки, очищувачі повітря, роботи-пилососи, кавоварки та електричні самокати.

Заступник голови та головний операційний директор компанії Baidu Лу Ци заявив, що пакт компанії BaiDu з компанією Xiaomi призведе до наступного етапу розвитку IoT в Китаї.

"Baidu докладе максимум зусиль для роботи з Xiaomi та іншими розробниками", – сказав Лу.

3. Mi AI Speaker розумнішає з кожним днем

Mi AI Speaker IOT

У нас є цікавий гаджет, який називається "Мі AI Speaker", і ця колонка надзвичайно популярня серед Mi-фанів у Китаї. Адже це не звичайна колонка, це ваш всесторонній помічник на кожен день. Ви можете виконати наступні дії, просто запитуючи (китайською мовою)!
– Грати музику
– Задавайте будь-які питання, такі як погода, пробки на дорозі, переклад тексту
– Контроль побутової техніки
– Написання заміток

Mi AI Speaker продовжує отримувати нові функції, та поєднує більше розумних пристроїв через нашу платформу IoT. Врешті-решт, він дає вам голосовий контроль над усіма зв'язаними пристроями.

4. Конфлікт конфіденційності та безпеки

Xiaomi IOT

IoT з'єднує більше пристроїв щодня, оскільки збільшення підключених пристроїв дає хакерам та кіберзлочинцям більше точок входу. Xiaomi демонструє відданість конфіденційності завдяки партнерству з TRUSTe, провідною компанією з управління конфіденційністю в галузі даних.

У рамках партнерства, бренд TRUSTe оцінив та підтвердив, що мобільна операційна система Xiaomi (і її національні додатки), хмарні сервіси та веб-сайти дотримуються стандартів конфіденційності TRUSTe. Через TRUSTe сертифікацію компанія Xiaomi забезпечує постійне зобов'язання щодо дотримання вимог онлайн-конфіденційності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.