Xiaomi та Oculus - тепер партнери. Чекаємо на Oculus Go та Xiaomi Mi VR Standalone

Xiaomi and Ouculs: Mi VR Standalone

Лас Вегас, 8 січня 2018 року. Сьогодні компанія Xiaomi та Oculus заявили, що працюють разом, щоб вивести на ринок два автономних VR-шоломи: Oculus Go та Xiaomi Mi VR Standalone. Обидва гаджети спрямовані на зниження бар'єрів входу, що дозволяє більшій кількості людей випробувати віртуальну реальність.

Гарнітура Mi VR Standalone буде доступна виключно в Китаї, та може згодом в Україні. Oculus Go, вперше оприлюднений на Oculus Connect в жовтні 2017 року, буде доступний у решті країн світу. Ця нова окрема категорія обладнання призначена для забезпечення більшої свободи та доступності VR. Без необхідності кабелю, зовнішніх датчиків або вбудованого мобільного телефону автономні гарнітури представляють собою нову хвилюючу фазу розвитку VR.

У співпраці з Qualcomm Technologies, обидві гарнітури використовують потужну платформу Snapdragon Mobile VR для вирішення вимог щодо обробки VR у такому автономному форм-факторі. Об'єднавши інновації Xiaomi, досвід у галузі побутової електроніки та експертизи Oculus, шоломи Mi VR Standalone та Oculus Go пропонують найсучасніші технології.

Танг Му, віце-прем'єр-міністр Mi Ecosystem і керівник Mi Lab, сказав:

Ми раді співпраці з Oculus на цих автономних пристроях, які перевершують очікування щодо продуктивності за дуже привабливою ціною. Xiaomi завжди неухильно переслідує найкращий користувацький досвід і краще співвідношення ціни та продуктивності. Завдяки нашій співпраці з Oculus, ми інтегрували технології світового класу та майстерність для створення автономної VR, яка дозволяє людям занурюватися в інший світ без підключення до смартфонів або комп'ютерів.

Автономний форм-фактор VR являє собою наступну важливу фазу розвитку обладнання VR в Oculus – сказав Хьюго Барра, віце-президент VR у Facebook. Mi VR Standalone має таке ж основне оснащення, як і Oculus Go. Обидві гарнітури мають такі ж передові технології, як 2К-екран з високою роздільною здатністю, об'єктиви наступного покоління та інтегрований просторовий звук. Додавання до цих функцій – це велика бібліотека вмісту фільмів, відеоролики 360° та інтерактивні ігри, доступні через магазин Mi VR.

Mi VR Standalone має інтегровану просторову звукову технологію, розроблену компанією Oculus. Існує також 3.5-мм роз'єм для навушників для більш приватного досвіду користування.

Mi VR Standalone підтримує як Oculus Mobile SDK, так і Mi VR SDK, що дозволяє китайським розробникам легко підтримувати гарнітуру та надає існуючим розробникам Oculus оптимізований шлях до передачі свого контенту на китайський ринок на платформі Mi VR. Xiaomi співпрацює з розробниками, щоб передати деякі популярні ігри, відео та додатки від магазину Oculus до магазину Mi VR в Китаї, надаючи китайським споживачам доступ до високоякісного мобільного контенту VR.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.