Xiaomi співпрацює з актором Рітіком Рошаном для запуску фітнес-браслета

Mi Band HRX

Другий за розміром виробник смартфонів у Iндiї, Xiaomi планує відтворити свій успіх у сегментi носимих гаджетiв, розширивши цю категорію, запустивши доступні продукти, пристосовані для індійського споживача, що знаходиться в сегменті охорони здоров'я.

У відповідності з цим, Xiaomi в п'ятницю оголосила про запуск Mi Band в поєднанні з торговою маркою HRX. Бренд HRX – це лiнiя одягу та аксесуарів, названа на честь iндiйської кінозірки Рітіка Рошана. CEO Xiaomi India Ману Джайн заявив, що останній Mi Band, названий Mi Band HRX Edition, був розроблений з разом Рітіком Рошаном, та створений для активних користувачiв та спортсменiв.

Новий Mi Band HRX Edition буде випущений в Індії 18 вересня на сайтi Mi.com та ексклюзивних магазинах Mi Home на iндійському ринку, а з 20 вересня буде продаватися через мережi Flipkart, Amazon і Minttra

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 Фан-сайт MIUI. Всі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволяється лише з зазначенням активного посилання на джерело!
Этот веб-сайт создан и находится под управлением NIS LLC, для сообщества Mi Fan Community. NIS LLC, настоящим заявляет, что этот сайт посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc, или любым из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.