Xiaomi спільно з HelloEar Arc представила нові внутрішньоканальні навушники

Не так давно Xiaomi запустила на власній краудфандінговой платформі нові навушники – In-Ear HelloEar Arc. Вони призначені для портативних аудіоплеєрів з підтримкою 3.5 мм аудіороз'ємів. Сотні інженерів, експертів у своїй справі, намагаються знайти ідеальну форму для навушників, вироблених компаніями. Велика увага приділяється матеріалам, з яких виготовляються навушники, їх дизайну і формі, і безлічі інших параметрів.

Навушники In-Ear HelloEar Arc 1

Цей гаджет був створений талановитими промисловими дизайнерами, звукоінженерами, лауреатами премії Reddot в партнерстві з Університетом Цінхуа і Університетом науки і техніки в Пекіні (Китай). Навушники дуже легкі, вони важать всього 12 грам, габарити: 108x72x133 мм. Їх корпус виконаний з авіаційного алюмінію, а серед частин динаміків є кевларові елементи. Імпеданс складає 25 Ом, чутливість 106,5 дБ, потужність 3 мВт, а діапазон частот – традиційний для навушників Xiaomi: 20-20 000 Гц. Довжина шнура становить 120 сантиметрів.

Навушники In-Ear HelloEar Arc 2

Однак найбільш цікавою і важливою фішкою пристрою є те, як творці підійшли до забезпечення зручності користувачів. Кожна людина індивідуальна – так вважають фахівці компанії. Для виробництва навушників було вирішено використовувати медичний силікон в якості матеріалу для корпусу, а форма навушників може бути зроблена в залежності від вушної раковини кожного покупця. Для цього під час замовлення, людина повинна зробити фотографії своїх вух і прикріпити їх до замовлення.

Навушники In-Ear HelloEar Arc 3Навушники In-Ear HelloEar Arc 4Навушники In-Ear HelloEar Arc 5

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.