Xiaomi скоро відкриє магазин Mi Home в Греції

Компанiя Xiaomi продовжує зростати та активно підкорює західний ринок. Повідомляється, що китайський виробник відкриє автономний магазин в Греції. Комплекс Mi Home розташується в Афінах. План реалізується за допомогою місцевої фірми InfoQuest Technologies.

На ресурсі Kariera.gr вже почався набір обслуговуючого персоналу. Офіційний дистриб’ютор шукає співробітників на повний і неповний робочий день. Особливо вітаються люди, що люблять технології і продукти Xiaomi (не тільки смартфони). Асортимент грецького Mi Home (як i нашого) дуже широкий. Крім мобільних пристроїв будуть велосипеди, кухоннi гаджети, розумні лампи, безпілотні літальні апарати та інші девайси.

Функціонувати торговельна точка почне в жовтні поточного року. Пізніше аналогічні представництва з’являться по всій Європі. Чи досягне Xiaomi успіху як в Мексиці або Індії? Восени дізнаємося.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.