Xiaomi продала 4 мільйони смартфонів Redmi 3S в Індії

Xiaomi India повідомила, що компанії вдалося продати близько 4 мільйонів одиниць смартфонів Redmi 3S на території цієї країни. У число продажів включені обидві моделі: Redmi 3S і Redmi 3S Prime.

Смартфон Redmi 3S був представлений в Індії в серпні 2016 року, він оснащений 5-дюймовим HD дисплеєм, процесором Snapdragon 430, 2 Гб оперативної і 16 ГБ флеш-пам’яті. Ємність його акумулятора становила 4100 мАг, а корпус телефону виконаний з металу.

Старша модель Redmi 3S Prime, відрізняється тільки об’ємом пам’яті: 3 Гб ОЗУ і 32 Гб флеш. Для телефонів, що пропонують високе співвідношення ціни і якості, це не рідкість, і лінійка Xiaomi Redmi 3S ще раз довела це. Xiaomi також знає, що індійський ринок дійсно важливий для компанії, саме тому Mi створила вже дві виробничі фабрики на території цієї країни.

На даний момент Xiaomi є другою за величиною компанією з продажу смартфонів в Індії після Samsung. Компанія досягла цього завдяки особливій увазі до онлайн магазину. Для подальшого розширення Xiaomi планує відкрити свої оффлайн магазини Mi Home по всій країні. Перший буде відкритий 20 травня в місті Фенікс Маркет в Бангалорі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.