Xiaomi продала 10 мільйонів смартфонів за вересень 2017

Xiaomi продала 10 млн телефонiв у вереснi 2017 року

Китайський виробник, компанiя Xiaomi змогла продати більше 10 мільйонів смартфонів у свiтi за вересень. Генеральний директор компанії Лей Цзюнь нещодавно розповiв про це на китайському веб-сайті Weibo.

За словами CEO, це перший раз, коли Xiaomi реалiзувала стільки одиниць телефонiв протягом одного місяця. Для порівняння, компанія випустила в цілому 23,2 млн одиниць смартфонiв в 2-гому кварталі 2017 року, та посіла п'яте місце за показниками поставки у свiтi.

Отже, як технологічний гігант зумів досягти цього подвигу? Схоже, що індійський ринок зіграв важливу роль, оскільки 10% телефонів, що були поставлені у вересні, були продані протягом двох днів саме у цiй країні.

Це було зроблено завдяки флеш-продажам, які відзначали "Дівалі" – один з найпопулярніших фестивалів у індуїстськiй релiгiї. Минулого місяця Xiaomi також випустила дві цікаві нові моделі – Mi Note 3 і Mi A1 на чистому Android One.

Ці результати показують, що Xiaomi користується величезним попитом, порівняно з 2016 роком. Минулого року компанія продала 58 мільйонів телефонів, що трохи меньше, чим рекорд 70 мільйонів у 2015 роцi.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.